2737
2739
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262853 بازدید | 29112 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همش شکمم شل و سفت میشد شنیده بودم طبیعیه تا دیشب که حالت تهوع و استفراغ داشتم اومدم بیمارستان گف ...

الهي چقد ناراحت شدم خدا كمكت كنه زودتر مرخصت كنن ني ني زود دنيا نياد

خدايا شكرت بابت هرچي كه بهم دادي و ازم گرفتي
بچه ها من همچنان ترشحاتم آبکی هست مثل رنگ و ظاهرش ببخشید مثل شیر هست😕 شاید روزی 3 یا 4 بار در طول ...

دكترت چه خوبه همه چيو ميگه طبيعيه مال ما پدرمونو درآروده انقد همه چيو ميگه غير طبيعيه   

فك كنم عفونت داريا رنگش سفيده ترشح بايد بي رنگ و بي بو باشه

2731
خوشبحالت که زود میگذره واست،، من دقیقا دارم روز شماری میکنم،، هر 4 شنبه هفته ام کامل میشه،، هی منتظر ...

مثل من كه همش دارم لحظه شماري ميكنم دوشنبه ها بياد 

عزیزم منکه متوجه انقباض نمیشم اصلا الانم کمتر شل و سفت میشه دعا کنید امروز مرخص بشم خیلی بدم میاد از ...

واي عزيزم چقد بد خدا كمكت كنه انقباضا رفع بشه مياي خونه ؟

تروخدا خيلي مراعات كن ني ني به وقتش بياد هنوز خيلي كوچولوئه

خانما من دیشب جایی دعوت بودم یکی از خانم هایه فامیل بهم گفت زرد الو نخور شماها میدونین چرا؟ اخه من ...

نه زردآلو خيليم خوبه كلي اسيد فوليك و آهن داره توصيه ميشه زنهاي باردار حتما بخورن به حرف هركسي گوش نده تو نت سرچ كن بعد قبول كن 

2740
نه زردآلو خيليم خوبه كلي اسيد فوليك و آهن داره توصيه ميشه زنهاي باردار حتما بخورن به حرف هركسي گوش ن ...

اره دقیقا زردالو خصوصا برگه زردالو خیلی مفیده.سرشار از اسیدفولیک واهن وویتامینهای بی وسم زدای بدنه.بنابراین بچه رو خوش وآب ورنگ میکنه

خدایا فرزندان سالم وصالح وعالم ومتقی به برکت صلوات ،به من عنایت فرما🙏🙏
واي عزيزم چقد بد خدا كمكت كنه انقباضا رفع بشه مياي خونه ؟ تروخدا خيلي مراعات كن ني ني به وقتش بياد ...

اره عزیزم الان انقباض ندارم ولی بازم مرخص نمیکنن یه کلمه هم حرف نمیزنن که وضعیت چجوریه چرا مرخص نمیشم بیمارستان امام حسین مشهدم پام میشکست نمیومدم اینجا بس که شلوغه و کسی جوابگو نیس

خداجونم شکرت😍
اره عزیزم الان انقباض ندارم ولی بازم مرخص نمیکنن یه کلمه هم حرف نمیزنن که وضعیت چجوریه چرا مرخص نمیش ...

منم دو هفته پیش به شدت تب و لرز کردم و اسهال داشتم

چون ترم پایین نمیومداز صبح تا شب چندبار رفتم اورژانس سرم زدم آخر بار نزدیکتری سحر یه آستامینوفن تو سرمم زدن و تبم کشید پایین   ولی اسهال همچنان بود  از ترسم برا بچه رفتم اورژانس مامایی گفتن باید بستزی شی ضربان قلب بچه بالاس!

ولی من به زور برگشتم به زورا چون میدونستم فقط باید بخوابم و فردا بدم پیش دکترم خلاصه تا سه روز اسهال داشتم دکترم گفت برو پیش متخصص عفونی ولی نشد برم و بعد فهمیدم این یه ویروس بوده گرفتم و خیلی ها هم گرفتن و دقیقا همین علائم و داشتم حسابی به خودم رسیدم تا از بدنم بره بیرون ولی نابود شدما از درد و تب و دل پیچه و استرس و... دو کیلو کم کردم...

انشالا شما زود رفع میشه

اره عزیزم الان انقباض ندارم ولی بازم مرخص نمیکنن یه کلمه هم حرف نمیزنن که وضعیت چجوریه چرا مرخص نمیش ...

يكم صبور باش ان شاء الله مرخصت ميكنن فقط همين كه انقباض نداري خيلي خوبه از اين به بعد خيلي استراحت كن تا بوقتش جوجوهكوچولوت دنيا بياد

2706