2733
2734
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262910 بازدید | 29112 پست
من که شوهرم هر روز دو سه دفعه میگه د بیا بریم بچمونو دراریم..حوصلش سررفته تو شکمت😐حالا خودش طاقتش ت ...

وااای نگووو

خدا نکنه

زایمان زودرس خیلی سخته😦😦😦

یه مامان خوشگل،شیطون⁦ و با اراده⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من که نمازمو مثل قبل سرپا میخونم اما رکوع زیاد خم نمیشم و سجده هم اصلا نمیرم نشسته مهرو میزارم پیشونیم، این روزا خیلی دیر میگذره

دخترم یعنی زندگیم، تازه فهمیدم خدا بهم دختر داده، عشقم، نفسم، عمرم عاشقانه دوستت دارم💕💕❣️❤️💖

دوستان شما هم از سبنه هاتون ترشح میاد، الان دراز کشیده بودم ترشحم از بلوزم نفوذ کرده بود ریخته بود روی فرش، خیلی هم چسبناک هست، بی رنگ

دخترم یعنی زندگیم، تازه فهمیدم خدا بهم دختر داده، عشقم، نفسم، عمرم عاشقانه دوستت دارم💕💕❣️❤️💖

من که سوتین نمیبندم، گاها اونم وقتی میرم بیرون، دیگه راحت نیستم اصلا دوس ندارم ببندم، 

نم چهارشنبه وقت سونو دارم پایان 32 هفتگی و اول هفته 33 میشم... کسی بوده که 32هفتگی سونو کالرداپلر ر ...

ااا پس تیکرت یکی نیست با تاریخت،، در اصل 4 شنبه باید 34 باشی که،، منم قراره برم داپلر اما 5 شنبه تازه میرم دکتر برام بنویسه احتمالا هفته بعدش میشه 

آره..ولی بس که شوهرم چیزای بد یاد این بچه میده!!!نینیم اگه از شانس خوب منه که حرف گوش کن درمیاد😆

امان از دست این شوهر ها😅😅😅

مطمئن باش ب خودت میره😊

من که نمازمو مثل قبل سرپا میخونم اما رکوع زیاد خم نمیشم و سجده هم اصلا نمیرم نشسته مهرو میزارم پیشون ...

منم یه وقتهایی که کمر درد و پا درد ندارم ایتاده میخونم اما برای سجده مهر رو میزارم روی میز کوتاه نشسته سجده میرم خم نمیشم

بعضی روزها که داغونم مهر رو میزارم روی میز کلا نشسته میخونم

یا روی میز ناهارخوری میشینم میخونم

دوستان شما هم از سبنه هاتون ترشح میاد، الان دراز کشیده بودم ترشحم از بلوزم نفوذ کرده بود ریخته بود ر ...

من اگه فشار بدم ترشح میاد

ولی شنیدم نباید فشار بدی ترشح خارج بشه اون شیر اولیه کلی مواد مغذی داخلش هست که برای جوجه هامون خیلی مفیده...

وااای خدا اون لحظه اوله شیر خودنشون تو دنیا با هیچ احساسی قابل مقایسه نیست😍😍😍😍

ایشالا خدا قسمت همه آرزومندان بکنه

من که سوتین نمیبندم، گاها اونم وقتی میرم بیرون، دیگه راحت نیستم اصلا دوس ندارم ببندم، 

منم نمیبندم

اگه ببندم احساس میکنم نفسم بالا نمیاد

چون شکمم بالا هست بچم بریچه و دقیقا سرش زیر معدم هست

ولی بیرون میرم میبندم

2706