2752
2734
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262904 بازدید | 29112 پست
شکما که واقعا روزبروز بزرگ تر میشن..ولی من گاهی اوقات حس میکنم مثلا امروز شکمم کوچیک شده چرا!!یا یرو ...

واقعا تاپیک حرف نداره کلی از درگیری هام برطرف شد 

منم حدودا ۱۰ روز قبل شکمم بزرگ و دایره بود الان بیضی شده بنظرم کوچیکه شده اومده پایین

برا شمام اینجوریه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان ببخشید شما از توالت ایرانی استفاده مکنید یا فرنگی؟ من تازه از دیشب از فرنگی استفاده میکنم ولی ...

من انقدر وسواس دارم رو این فرنگی

بدم میاد پوستم باهاش تماس داشته باشه

استفاده نمیکنم😶

واقعا تاپیک حرف نداره کلی از درگیری هام برطرف شد  منم حدودا ۱۰ روز قبل شکمم بزرگ و دایره بود ا ...

عزیزم شکم منم هی میاد رو به پایین خوب این طبیعتشونه دسگه هی باید برن رفته رفته پایین

2731
دوستان ببخشید شما از توالت ایرانی استفاده مکنید یا فرنگی؟ من تازه از دیشب از فرنگی استفاده میکنم ولی ...

عادت میکنی عزیم فرنگی برای خانما خیلی خوبه من که اگه ایرانی برم از دل درد و پادرد و کمردرد میمیرم

سلام.  ببخشید از چند ماهگی باید روی صندلی نماز بخونیم؟ خم شدن برامون ضرر داره؟

منم از 5ماهگی رو صندلی نماز میخونم اخه از رو زمین نمیتونستم بلند شم دلم میترکید از درد

چقدر خرید واسه سیسمونی خوبه من که کیف میکنم همش دیشب شوهرم به زور منا از مغازه ها بیرون میکرد دلم میخواست همه لباسا بردارم خیلی خوبه ولی زود خسته میشه آدم با اینکه هنوز ماه ۸و۹نیستم دوقدم راه میرفتم بچه خودشو سفت میکرد و ضعف میکردم زود به زود خسته میشم 😫

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   
منم از 5ماهگی رو صندلی نماز میخونم اخه از رو زمین نمیتونستم بلند شم دلم میترکید از درد

منم از پنج ماهگی نشسته نماز میخونم سجده هم یه بالشت میزارم جلوم سرمو میزارم رو بالشت سجده میکنم ولی همه میدیدن میگفتن چه زود نشسته خوندنو شروع کردی تو ماه ۸و۹. آدم نشسته نماز میخونه ولی من نمیتونم اذیت میشم ☹️

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   
واقعا تاپیک حرف نداره کلی از درگیری هام برطرف شد  منم حدودا ۱۰ روز قبل شکمم بزرگ و دایره بود ا ...

نینیا چرخیدن احتمالا😊منم شکمم یه شکل دیگه بود،دو هفته ای هس که شکلش تغییر کرده..که رفتم سونو فهمیدم دیگه بریچ نیس..سفالیک شده