2737
2734
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262853 بازدید | 29112 پست
وای امان از این کمردرد وپا درد .من که دیشب از پادرد وزانو درد اشکم دراومده بود تا صبح ازدرد نتونستم ...

چقدر خوبه ميتونى پياده روى كنى ايول

منكه هم سرويكسم و هم قطر دهانه رحمم هر دو مشكل دارن 

و از اون جايى كه ادم بيخيالى هستم استراحت نميكنم ولى پيادهروى هم نميكنم همين كارا خونم و انجام ميدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه نگفتی سرویکست شده ۳۸ خوبه که.من این سری رفتم دکتر خودش سونو کرد گفت دهانه رحمت بستس دیگه نگفت چن ...

چرا ولى چون دهانه رحمم قطرش مشكل داره و باز هم هست دكتر گفت از ماه هفت اماده ى زايمان زودرس باشم

ولى من همش تلقين ميكنم كه چيزى نميشه و ٩ ماه و ٩ روز زايمان ميكنم🌹

مگه نگفتی سرویکست شده ۳۸ خوبه که.من این سری رفتم دکتر خودش سونو کرد گفت دهانه رحمت بستس دیگه نگفت چن ...

تخت و كمد و هنوز گيجم بسازم يا بخرم خودمم تو همين موندم

رفتم يكى ديدم خيلى قشنگه ولى ٢٢ مليون تومان 😱🥶

2731
من بیشتر دردهام واسه اینه که بچه نوپا دارم وهمش درحال بدو بدو دنبالشم.وهی بغلش میکنم

اوه اوه پس حسابی انرژی میخواید. امیدوارم محکم تر از قبل بتونید کنار بچه های عزیزتون باشید

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
من كه سركار ميرم چطوري بخوابم ؟ شبهام خوب نميخوابم صبحم تا چشم گرم ميشه ساعت 7 بايد بريم سركار &nbs ...

منم دقیقا مثل شمام.

تا خوابت نمیبره ساعت اصلا نمیگذره

همین که میخوابی ساعت زنگ میزنه باید پاشی بری😂

2738
واى چقدر سخت  چرا مرخصى نميگيرى؟ اينجورى كه خيلى اذيت ميشى

منم شرایطم همینه. البته من کلی مرخصی میام یعنی زودتر میام خونه ولی نمیشه که کلا نرفت سرکار. 

مرخصی ۶ ماهه دارم البته که از ۳ ماه قبل زایمان‌میشه استفاده کرد ولی دلم نمیاد بچه ام ۳ ماهش باشه و برم سرکار. میخوام تا روزای اخر تحمل کنم و بعد زایمان ۶ ماه رو پیش لنا کوچولوم باشم😍

چقد مرخصي بگيرم سعي بر اينكه برم تا اخراش اگر خدا كمك كنه من كلا 25 روز مرخصي دارم تا اخر سال بعدشم ...

هووووووف

حالا خداروشکر من تو مرخصی گرفتن مشکل ندارم و مدیرم واقعا باهام راه میاد.

ولی از اطرافیان و دوستام ی وقتایی ناراحت میشم. فقط مادرشوهرم خووب درکم میکنه چون خودش هم کارمند بوده و الان بازنشست شده

همه تا میبینن میگن واااای هنوز میری سرکار😮

بیخیال پول باش به فکر خودت باش. یکی نیست بگه مگه بچه میاد دیگه کار نباید باشه. ادم کلی درس میخونه زحمت میکشه تا ی کار خوووب پیدا کنه. 

انگار این همه خانووم که شاغلن و بچه ام دارن حس و رحم مادری ندارن😭😭😭😭

اوه اوه پس حسابی انرژی میخواید. امیدوارم محکم تر از قبل بتونید کنار بچه های عزیزتون باشید

قربونت ممنونم.امیدوارم کم نیارم ومامان پرانرژی وشادی واسه بچه هام وزن شادی برای شوهرم باشم

خدایا فرزندان سالم وصالح وعالم ومتقی به برکت صلوات ،به من عنایت فرما🙏🙏
متعهد نميشه بايد شكايت كنم كه مجبور بشه چون الان همكارامم كه جديدا رفتن مرخصي زايمان با شكايت سه ماه ...

منم مثل شمام.ولی نمیشه شکایت کرد. همین الانشم باید تو ۶ ماه هفته ای۱ بار رو حداقل برم. چون حساب تنخواه شرکت بناممه. ولی با بیمه صحبت میکردم گفت داره ۹ ماه تصویب میشه. انشالله تا زایمان ما فرجی میشه و مرخصی ها ۹ ماهه میشه🙏🙏🙏

سلام به همه مامانای عزیز  کوچولوهاتون چطورن؟! شماهم مشکل یبوست دارید؟! من چیکار کنم که خوب ش ...

عزیزم منم مشکل شمارو دارم

انجیر خشک رو خیس کن و صبح ناشتا بخور

کاهو و اسفناج هم زیاد بخور خیلی کمک میکنه

2706