2737
2739
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262858 بازدید | 29112 پست
منم همش دارم لحظه شمارى ميكنم واسه ديدنش ولى هنوز تازه دارم فردا ميرم تو ٢٢ هفته

کی میشه بغلشون کنیم

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫یک روز تنها کسی که تو رو میشناسد خواهد مرد وخاطره تو برای همیشه فراموش خواهد شد🍂🍃☃️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانومای تهراني کدام بیمارستان زایمان میکنید!؟ من دکترم خیلی خوبه ولی طرف قرارداد با بیمه تکمیلی نیست ...

من احتمالا بیمارستان پیامبران. میگن خوب، البته باید بیشتر تحقیق کنم چون نمیدونم با بیمه ما طرف قرار داد هست یا نه

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
منم همش دارم لحظه شمارى ميكنم واسه ديدنش ولى هنوز تازه دارم فردا ميرم تو ٢٢ هفته

واقعا لحظه شماری شیرینی

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
2728
منم دقيقا مثل شما فقط شكمم اومده جلو  منم يادم باشه دفعه بعد از دكترم بپرسم كه نيازه بخورم يا ...

من اخه خودمم لاغر و ضعیفم دوس داشتم خودمم یکم تپل بشم قبل بارداری ۴۵ بودم 

خداجونم شکرت😍

سلام مامانها خوبین.منم انومالی رفتم همه چی خداروشکر خوب بود.نی نی هم پسر بود.پیش دکترمم رفتم گفت نیازی به سل فری وآزخون غربال دوم نداری.برای مکملهام گفت فقط قرص اهن وکلسیوم بت میدم .گفتم مولتی ویتامین یا لیدی میل چی،گفت لیدی میل به مادرایی میدیم که اشتهاشون بده ویا بخاطر تهوع هیچی نمیتونن بخورن.گفت لیدی میل وویتامین خیلی اشتهارو زیاد میکنه وبیخود وزن مادرمیره بالا.گفت اگه خودت اشتهات خوبه نخور

خدایا فرزندان سالم وصالح وعالم ومتقی به برکت صلوات ،به من عنایت فرما🙏🙏

ن به احتمال زیاد بیمارستان بقیه الله زایمان میکنم به امید خدا.سال پیش پسر بزرگم رو اونجا زایمان کردم خیلی راضی بودم

سلام ماماناي گل خوبيد؟ من ديروز رفتم چكاب بعد از عيد پيش دكترم پسرم حالش خوبه خداروشكر از ديروزم تكوناش زياد شده كلي ذوق ميكنم وقتي ضربه ميزنه ايشالا هرچه زودتر شماهام حس كنيد 

منم منتظر ني نيم كليم براش خريد كردم سرويس چوبم مونده براش بخرم در ضمن احتمال زياد ميرم بيمارستان پاسارگاد ولي دوستم بيمارستان پيامبران زايمان كرده به تازگي خيلي راضي بود

خدايا شكرت بابت هرچي كه بهم دادي و ازم گرفتي
2740
سلام ماماناي گل خوبيد؟ من ديروز رفتم چكاب بعد از عيد پيش دكترم پسرم حالش خوبه خداروشكر از ديروزم تكو ...

بسلامتی مبارک باشه.ان شاالله سالموصالح باشه

سلام دوست جونا خوبید؟ نی نی ها خوبن؟

بچه ها چقدر زود دارید سیسمونی میخرین بلاهااااااااا من که هیچ کار نکردم

البته اینم بگم منو همسر تصمیم داریم سیسمونی اصلا نخریم در حد چند تا لباس اونم ماه آخر از نزدیک حرم ایشالا براش تبرک میکنیم(ایشالا به سلامتی بدنیابیاد)

در عوض تصمیم داریم یه وام کوچولو بگیریم با فروش طلاهای من اگه خدا بخواد براش یه زمین بخریم هم پس اندازی براش باشه از الان هم کل فامیل وابسته بدونن نی نی بدون سیسمونی که خیلی وسایلش فقط چند ماه داستفاده میشه هم خوشبخته در عوض در حین بزرگ شدنش وسایل مورد نیازشو تهیه میکنیم ایشالا

اینم بگم فامیل دوطرف ما توخرید جهیزیه وسیسمونی خیلی افراط دارن از ماهم بعد4سال بچه دار شدن و شاغل بودن دوتامون همچین توقعی دارن ولی میخوایم اینکارو بکنیم البته بگم غیر شماها هیچکی دیگه نمیدونه    

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍۱۲بهمن۷۷.۵  ۱۹بهمن ۷۶.۹😩26بهمن۷۶.۱  ۳اسفند۷۵.۴۵😍هدف اول75هدف دوم70هدف سوم65امیدوارم موفق و ادامه دار باشه...
میدونی هزینه سزارین چقدره اونجا!؟ 

4700

سلام ماماناي گل خوبيد؟ من ديروز رفتم چكاب بعد از عيد پيش دكترم پسرم حالش خوبه خداروشكر از ديروزم تكو ...

به سلامتی.

خوش به حالت انقدر منتظر تکونای شدیدش هستم خدا میدونه. چیزی که الان حس میکنم در حد تلنگر و نمیدونم نی نی هست یا نه.

ممنون که در مورد پیامبران اطلاعات دادید. 

من هنوز هیچی سیسمونی نخریدم. تا کی وقت هست به نظرتون؟  نمیدونم ماه دیگه شروع کنم یا بزارم اخر هفت