2733
2739
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262853 بازدید | 29112 پست
اگر باردار باشی باعث میشه بچه جاش محکم بشه و لگه بینی  قطع بشه  در غیر بارداری خبر ندارم

ممنونم عزیزم جواب گفتید ، من ای یو آی انجام دادم و دو روز از موعد پری خودم تاخیر دارم چون هر شب یک عدد شیاف استفاده میکنم گفتم بپرسم ببینم استفاده از شیاف باعث تاخیر شده یا بلاخره خدا منو لایق مادر شدن دیده ، بازم ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان علی مشاوری برای همه فصول خوشم میاد برای همه وقت میزاری دوس جونم خداقوتتتت

قربونت عزیزمممم😙😙😙😄هرچی علی بذاره بیام تو تاپیک،بتونم و بلد باشم جواب میدم..از صحبتای هم تاپیکیا هم استفاده میکنم😍

هفته ۳۳ هستم 

دکترتون دادم؟حتما باهاشون تماس بگیرید بگید یا مراجعه کنید مطب عزیزم 

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘
2731
مثل همیم منم کل وسایلا دارم جمع میکنم اخه موقع زایمانم اسباب کشی داریم و شوهرم نمیتونه تنهایی هم جمع ...

منم همینم بعلاوه اینکه کاراییه بنایی هم داریم تو خونه جدید و کلی هم کار گر ناهار و صبحانه اوناهم هست😭

ممنونم عزیزم جواب گفتید ، من ای یو آی انجام دادم و دو روز از موعد پری خودم تاخیر دارم چون هر شب یک ع ...

پس همین شیافت رو داده برا جلو گیری از سقط ایشالله که مامان شدی و نی نی تو دلت داری

جوابشو گرفتم منفی بودش 

آخی ، چه بد ، ایشالا که خیلی زود مامان میشی.

شروع کن ورزش کردن،کلاس برو، استرسو از خودت دور کن، خودت و همسرت هم تقویتی بخورید ایشالا نتیجه میگیرید. منم قبل این بارداری خارج رحمی و ناباروری داشتم و در بی امیدی خدا دامنو سبز کرد، ایشالا لطف خدا شامل حال همه منتظراا شه😄 

2738

مامانا من الان دو سه روزی میشه که حال روحیم داغونه

همش گیر میدم

داد میزدم

دخترم همش شش سالشه 

از دست من دیونه شد

نه غذاهاش براهه

نه بازی

هیچ محبتی هم بهش نمیکنم

امروز خیلی گریه کردم

بهم میگه مامان اخلاقت شبیه پیرزنا شد

اصلا تاب و توان ندارم درد هم دارم نمیتونم درست راه برم

به دخترم و شوهرم برسم

شماها هم مثل منید یا شاد و خوش؟ 

بچه هامن میخوام شکمم و اپیلاسیون کنم.یعنی بده؟مو داره اگه هم با ژیلت بزنم وحشتناک میفته رو خارش طوری ...

وای گفتی😣

واقعا باید چیکار کنیم؟!

من هفته پیش با ژیلت یه کوچولوشو امتحانی زدم داغون شدما داغون انقد که پوستم نازک شده و ترکای بدجور خورده😣 هرچی بزنم زخم میشه و خون میفته 

اپیلاسیون که خیلی پوستو میکشه دردناکم هست کرم موبر اینا هم ترکامو می سوزونه یعنی واقعا هیچ راه حلی نداره😑

مامانا من الان دو سه روزی میشه که حال روحیم داغونه همش گیر میدم داد میزدم دخترم همش شش سالشه  ...

منم داغونم😔

انقد غم و غصه خوردم این چند روز فقط بخاطر بچه تو شکمم سعی میکنم گریه نکنم...

خدایا کاش هیچ مامانی حالش بد نباشه🙏 گرفتاری نداشته باشه🙏

دوستان شما قبل زایمان موهاتونو رنگ میزارین؟ ما بعد به دنیا اومدن نی نی ان شاالله قراره مراسم بگیریم، میخوام رنگ کنم، چون طبیعی هستم نمیدونم کی رنگ کنم

دخترم یعنی زندگیم، تازه فهمیدم خدا بهم دختر داده، عشقم، نفسم، عمرم عاشقانه دوستت دارم💕💕❣️❤️💖

امروز دکتر رفتم واسه ۳۷هفته یه سونو نوشت و کفت اسپرین هم تا فردا شب بخورم دیگه نخورم ولی بازم پریناتال و کلسیم و داده بهم ۸۱کیلو شدم در حال اضافه کردنم همش گفت چون فشارم ۹هست مشکلی نیست و گفت از هفته ۳۷دیگه پیاده روی شروع کنم دیر نیست به نظرتون؟!گفت نیم ساعت صبح و نیم ساعت شب

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   
مامانا من الان دو سه روزی میشه که حال روحیم داغونه همش گیر میدم داد میزدم دخترم همش شش سالشه  ...

من قبل زایمان خیلی خوب بودم ولی وای از الان که ۲۰ روزه زایمان کردم یعنی بدجور حالم داغونه اصلا نمیدونم چمه

تو دلم رخت میشورن همش میگم کی میخواد بزرگ شه وای از این همه مسئولیت با اینکه دورم خیلی شلوغه و کمک زیاد دارم ولی غرورها که میشه دلم میخواد بترکه،خیلی حال دلم خرابه کی میخواد خوب شه نمیدونم

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗

سلام دوستان خوب هستین شماهاکدومتون ازماه های اول بارداریتون رفلاکس معده داریدمن دوماهه که باردارم بشدت رفلاکس معده دارم جوری که مجبورشدم نصف قرص رانتدین خوردم ولی اثرنکردالانم شربت ضداسیدمعده میخورم ولی بازم فایده ای نداره چیکارکنم بنظرتون

عشقای زندگیم همسرمودخترم😘😘❤❤
2706