2737
2739

سلام.

برای پسر۸ماهم که وزنش کمه دکتر شربت کیندر با شیرخشک سوپرامیل داده.

تاحالا کسی ازش نتیجه گرفته؟

ممنون میشم کمکم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عه چه بد. چی میدین بهش؟  راستش میخاستم بگم آپتامیل پی دی اف مخصوص نوزاد های کم وزنه. من یه هفت ...

سلام عزیزم پسر منم وزن گیریش خیلی کنده،وزن تولدش ۳۳۰۰بود الان هفت ماهشه ۷۲۰۰شده،بهم از تجربیاتت میگی؟؟ ممنون.راستی ریفلاکس هم داره

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...
2738
سلام گلم،،شیرخشک میدین یا شیر مادر؟

هم شیرخودم،هم شیرخشک رژیمی اپتامیل پپتی،بخاطر اینکه حساسیت به پروتیین گاوی داشت،خودمم رژیم داشتم که الان کنار گذااشتم وخداروشکر مشکلی نداشت،دکتر گفت کم کم شیر خشک معمولی شروع کن بده.‌

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...
هم شیرخودم،هم شیرخشک رژیمی اپتامیل پپتی،بخاطر اینکه حساسیت به پروتیین گاوی داشت،خودمم رژیم داشتم که ...

من خیلی کارها کردم براافزایش وزن،،یهو چنماه اصلا وزن نمیکرف،یهو تو دوهفته یک کیلو میرف بالا

الان ک شد ۲۰ ماهه،دکتر بهم شربت سندروس داد،تو یکماه یک کیلو زیاد کرد،خداروشکر این شربت عالی بود

با قطره اهن لیپوزوفر

من خیلی کارها کردم براافزایش وزن،،یهو چنماه اصلا وزن نمیکرف،یهو تو دوهفته یک کیلو میرف بالا الان ک ...

ممنون عزیرم توکل بخدا انشالله همه چه ها سالم باشن..