2733
2734

من نميدونم چرا شوهرم انقدر فرق داره با تمام مردا 

ما ٦ ساله ازدواج كرديم دوتا بچه ام داريم مشكل من اينه كه شوهرم فقط از من ميخواد كه به خونه برسم به غذا برسم به بچه ها برسم واصلا حرفي راجب خودمون دو تا نداره تا يكم ميام ميشينم پيشش ميگه برو به بچه برس 

تا ميام يكم حرف بزنم پسرم داره بازي ميكنه ميگه ولش كن ببين بچه چي ميگه يا چيكار داره 

خسته شدم بخدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

اينم بگم يه سري عقايدي هم داره در مورد تميزي مثلا ميگه بچه دست به غذا بزنه ديگه اون غذارو نبايد بخوره ول ميكنه نصفه مياد ميشينه رو مبل 

يا هرچيزي كه بهم ميگه براش از آشپزخونه بيارم قبل از هر چيزي ميگه تميزه 

آخه مگه من ميام ليوان كثيف بهت بدم يا قاشق كثيف بدم اين سوال ها خيلي اذيتم ميكنه

تو ی تاپیک  دیگ هم گفتم خودمون ما خانوماااا اینجوری مردا رو بار میاریم...اونا ک نمیدونن نمیخان هم یاد بگیرن...تا ازش نخای نمیاد وقتی اینجوری باشه اونم از خدا خاسته میشینه نگا میکنه   

وقتی حس دختیرماه یخ بزنه ...دیگه آب شدنی نیست!!!
2740

خودش هر حرفي بخواد ميزنه راجب هر چيزا ولي وقتي من ميخوام حرف بزنم اصلا گوش نميده وقتي حرفم تموم شد ميگه چي ؟ يا نصفه گوش ميده درست نميفهمه من چي گفتم يا كلا ميگه ولش كن ببين بچه چيكار ميكنه