2737
2739
عنوان

من سالها معشوق همسرم بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 1115 بازدید | 93 پست

در اخر از خدا بابت مسیر روشنی که پیش روم گذاشته تشکر میکنماز خدا تشکر میکنم که علی رغم سختی های این روز ها که گذشت همسرمو باهام همراه میکنهاز خدا تشکر میکنم که ازدواجمون پا برجا میمونه و چنان عاشقانه و سعادتمند و شاد باهم زندگی میکنیم که همه ادمهای اطرافمون هرگز نتونند جسارت مداخله پیدا کنندخدایا شکرت

خدایا شکرت که دستت بالای همه دستهاست و مکر مکاران رو به خودشون برمیگردونی 

خدایا شکرت بخاطر قدرت و تواناییت و مرزهایی که برای سعادت ما میکشی و دست و پایی که بخواهد به مرزهایمان نزدیک شود پس میفرستی

خدایا شکر بخاطر خوشبختی و سعادت هممون و هر کسی که این جملات رو میخونه

مامان خانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا حسود نیستم ولی شما شوهرتون نکنه چشمتون برادرتونو میبینه واقعا براتون متاسفم با این طرز فکر  ...

امدم ببینم چیه که گفتی گزارش بزنم

ولی باید بگم ی جایی این آقا میبره و خیلی دور نیست اون زمان 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2728