2733
2734
آره . سینره واسه پوست های حساس هست . فقط زیاد نزار بمونه رو صورتت . پنج دقیقه کافیه . ب محض اینکه سو ...

قربونت عزیزم.ممنون وقت گذاشتی😚😘

هر بار این درو محکم ببند برو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم.پوست صورتم نازکه😯

منکه هیچ مشکلی نداشتم تا حالا . اگر ب شیوه درست استفاده شه. مشکلی پیش نمیاد . من چندین ساله از موبر استفاده میکنم ‌. 

به هیچ کس حسودی نکن . وقتی نمیدونی که خدا شاید در برابر چیزی که بهش داده یه چیزی رو هم ازش گرفته .   
2728
منکه هیچ مشکلی نداشتم تا حالا . اگر ب شیوه درست استفاده شه. مشکلی پیش نمیاد . من چندین ساله از موبر ...

نمیدونم والا همیشه روش سنتی استفاده میکردم(بند )خاستم متفاوت باشم.حالا ی مقدارشو گوشه صورتم میزنم واکنش نشون نداد استفاده میکنم

من سینره زدم به پوستم تا چند روز صورت سوخته و قرمز بود، داغون شد

خوب شاید زیاد گذاشتی بمونه . کرم موبر اگه زیاد بزاری بمونه آره قرمز میشه . بهترین راه اینکه بدونی کی باید بشوری وقتیکه دیدی موهای صورتت فرفری شدن سریع بشور . رو جعبش زده ده دقیقه . ولی بستگی ب پوست داره . من دیگه دستم اومده پنج دقیقه ای میشورم

به هیچ کس حسودی نکن . وقتی نمیدونی که خدا شاید در برابر چیزی که بهش داده یه چیزی رو هم ازش گرفته .   
نمیدونم والا همیشه روش سنتی استفاده میکردم(بند )خاستم متفاوت باشم.حالا ی مقدارشو گوشه صورتم میزنم وا ...

آره اینم خوبه . ولی مهم اینجاست که به زمانش صورتتو بشوری. یخورده دیر بشوری صورت قرمز میشه و داغون میشه

2740
خوب شاید زیاد گذاشتی بمونه . کرم موبر اگه زیاد بزاری بمونه آره قرمز میشه . بهترین راه اینکه بدونی کی ...

پس منم 5مین میشورم.قوربونت

خوب شاید زیاد گذاشتی بمونه . کرم موبر اگه زیاد بزاری بمونه آره قرمز میشه . بهترین راه اینکه بدونی کی ...

برا بدن هم همین سینره جواب میده؟ممنون

من همیشه کرم موبر میزنم با وکس و.. سریع جوش میزنم.تا الانم فقط از سینره استفاده کردم.خوبه فقط همونطور که گفتن نباید زیاد رو پوست باشه که البته تو بروشورش توضیح داده.فقط یه چیز دیگه اینکه حس میکنم بعد از چنبار استفاده موها یه مقدار ضخیم میشه.از خاصیت موبریش راضیم فکر کنم بین محصولات با قیمت مناسب این بهترین گزینه باشه.راستی اگر میخواید از هر کرم موبری استفاده کنید قبلش حتما تست حساسیت انجام بدین.

یک انسان،زن زاده نمی شود بلکه تبدیل به زن می شود.
من همیشه کرم موبر میزنم با وکس و.. سریع جوش میزنم.تا الانم فقط از سینره استفاده کردم.خوبه فقط همونطو ...

مچکرم. منم اولش تست میکنم

برا بدن هم همین سینره جواب میده؟ممنون

آره برا بدن هم خوبه . ولی برا بدن چونکه موها ضخیم تر از صورت هستش بیشتر بزاری مانعی نداره. مث پوست صورت سریع قرمز و خراب نمیشه . 

2706