2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره میدونم مدت زمان داره.میگن که باید ترمیم کنی هر چند ماه یک بار. شما انجام دادین تا حالا؟

نه ولی دیدم دوستام انجام دادن زود لبشون پوسته پوسته شد و از بین رفت بنظرم ارزشش و نداره

گاهگاهی که دلم میگیرد پیش خود میگویم آنکه جانم را سوخت یاد میارد ازین بنده هنوز
نه ولی دیدم دوستام انجام دادن زود لبشون پوسته پوسته شد و از بین رفت بنظرم ارزشش و نداره

ای وای اینجوری که فایده نداره.من میخواستم تو ماه اینده انجام بدم

ممنون که جوابمو دادین

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...

ای وای اینجوری که فایده نداره.من میخواستم تو ماه اینده انجام بدم ممنون که جوابمو دادین

خواهش میکنم 

گاهگاهی که دلم میگیرد پیش خود میگویم آنکه جانم را سوخت یاد میارد ازین بنده هنوز
2738
ای وای اینجوری که فایده نداره.من میخواستم تو ماه اینده انجام بدم ممنون که جوابمو دادین

من انجام دادم عزیزم الان یکساله ولی هنوزم هست 

قاضی زیاد میشود وقتی عدالت نیست...
من انجام دادم عزیزم الان یکساله ولی هنوزم هست 

جدی میگی؟؟؟میشه لطفا برام کامل توضیح بدین که چجوری بود (منظورم مراحلش و دوران نقاهت) و اینکه شما برا چه مدت زمان انجام دادین.

اگه مشکلی نداره عکس لبتون رو هم برام بفرستین میخوام ببینم.

من هم خط لب هم رژلب تتو کردم ..اولش که میزنی خیلی پرنگه ولی بعد سه روز رنگ میریزه ولی لبت یه قرمزی خوشرنگ ولی کمرنگ داره تا یه ماهم فقط پماد میزدم تا یه هفته ام نباید نه رژ نه کرم روش بمالی حمومم سه روز نباید بری

جدی میگی؟؟؟میشه لطفا برام کامل توضیح بدین که چجوری بود (منظورم مراحلش و دوران نقاهت) و اینکه شما برا ...

یه بار رفتم برام زد بعد دو ماهم رفتم ترمیم من پارسال بهمن زدم هنوزم کامل مشخصه

من هم خط لب هم رژلب تتو کردم ..اولش که میزنی خیلی پرنگه ولی بعد سه روز رنگ میریزه ولی لبت یه قرمزی خ ...

ممنونم از توضیحاتت عزیزم.

میتونم بپرسم دردش موقع تتو چقده؟

2706