2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حالا که اینطوریه اصلا من باور ندارم تو کاربر واقعی باشی تو کاربر نما هستی ربات🤣

خیر من دختر بزرگ و ارشد نی نی یار هستم ب عنوان مامور مخفی بیدم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خدایا فدات 😍😍خوش باشید 
2728

عزیزم صراحتا میگم همه تاپیکا دروغ و خالی بندیه مگه اینکه عکسش ثاااااابت بشه😊

اینجا به تو از عشق و وفا هیچ نگویند         چون دغدغه ی مردم این شهر  حجاب است           هر جای جهان مرتبه ی زن بلند است            درکشور من زن مثل میت به حساب است...

من ماهی دو سه روز بیشتر نی نی سایت نمیام اما خیلی از تاپیک ها متاسفانه قابل استناد نیست.

دخترای مجردیکه فانتزی دارن و تاپیک میزنن

مردای بیکاری که انحداف جنسی دارن و تاپیک میزنن

افرادی که خامم هستن و راست میکن ولی پیاز داعش رو زیاد میکنن

و یه تعداد کمی که راست میگم و قابل احترام هم هستن

اینجوری اعتماد کلا از بین میره

دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...
شوهرت تو سلیقه من نیست😅

😎😎😎😎😎😎😎😎البته من به سلیقه های خیلی خاص میخورم😂😂😂😂

نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست❤.                     گوش کن! 👂نبض دلم زمزمه اش با تو یکیست.                          😊😊😊😊☺☺☺☺😄😄😄😄                                                                                                    هرگز ننشین متر بزن خوبی خود را😉                         اندازه ی خوبی به ندانستن آن است❤☺
2738
دیگه عکس غذا هم بزارید به ناموستون قسم بخورید میگم فتوشاپه شام نون پنیر داشتی

لایک عشققققققم مطمعن باش کباب گذاشت نون و ماست خورده پیتزا گذاش نون و رب خورده 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خدایا فدات 😍😍خوش باشید 
 شاید راست بگه بهتره قضاوت نکنیم و بسپاریم دست خدا 

اره بابا شایدم راست بگه   کسی چه میدونه   بعدشم خیلی روح لطیفی دارین که غصه میخورین  من نمیتونم دلسوزی کنم اگه قرار باشه اینقد غصه اینو اونو بخوریم که دیگه نمیشه زندگی کرد  بخونین  حالا واقعی بود که چه بهتر کیفش بیشتره  نبودم فرض میکنیم واقعیه😜😜

از ۱۷ اذر شروع کردم 😍😍😍😍😍دیگه تنبلی بسه
شوهرت تو سلیقه من نیست😅

منم خوشم نمیاد ازش یهو اسمش اومد تو ذهنم 😆

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2706