2733
2739
عنوان

بیاین لطفا

149 بازدید | 14 پست

بچه ها سلام من داداشم با یه دختر خانومی 7سال دوست بودن ولی اصلا قصدش ازدواج نبود دختره هم خیلی دختر خوبیه تااینکه بعداز 7سال داداشم بهش گفت جدا شیم من واسه ازدواج نمی خوامت،دختره یه روز بهم زنگ زد گفت توی روستای همدان یه سیدی هست میرم پیشش ببینم کاری واسم میکنه اون سیدم بنده خدا کلا 30هزار تومن گرفت تااینکه داداشم شد عاشق گفت یا این یا هیچکس بالاخره عقد کردن خداروشکر دختره واقعا خیلی خوبه دلش پاکه منم برد پیش سید به منم دعا داد الان 6ماهه میگذره بایکی آشنا شدم 2ماه تلفنی حرف میزدیم همینکه به قرار رسید بهم زد

مامانمم اصن اعتقادی نداره به دعا نمی دونم چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم اعتقاد ندارم

ذهن خودت درگیر این چیزا نکن

ولی ب جایی میرسی برا آب خوردن هم دعا میگیری

بیمارای اعصاب و روان رو دیوونه خطاب نکنید و تمسخر😔اونا خیلی معصومن خیلی بعضی کاراشون دست خودشون نیس😔بهشون احترام بذارید لطفا لطفا.. 😔🙏همه میگن شفای سرطانیا شفای فلان بیماری کمتر کسی میگه شفای بیمارای اعصاب.... ایقد ب تمسخر نگین فلانی تيمارستان بوده... اینا همش درده... دردیه ک فقط خود بیمارا و خونواده هاشون می‌فهمن ن هیچکی.. درده چون ترد میشن ناخواسته خودشون فاصله میگیرن از بقیه... ب امید روزی ک این قضیه فرهنگ سازی شه و درمان قطعی بیماری های روان پیدا شه... آمین🙏
2738

خواهر منم ۲۸سالشه خیلی نگرانشم انشالله که یه بخت خوب برا جفتتونم روبراه بشه وتا اخر عمر خوشبخت ترین بشین

پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یاد خدا. ودرآن باغ کسی میخواند که خدا هست دگر غصه چرا؟
2706