2737
2734
عنوان

کاربرد آرام پز

12142 بازدید | 24 پست

من آرام پز جهازمو دارم دوبار بیشتر ازش استفاده نکردم یبار توش حلیم پختم یبارم ذرت 

احساس میکنم چیز بیخودیه ، شما چه استفاده هایی ازش میکنین

خدایا هزاران مرتبه شکرت

استفاده نکردم  واسه غذا...توش کیک پختم...پلوپزم هست

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیخوده

بیمارای اعصاب و روان رو دیوونه خطاب نکنید و تمسخر😔اونا خیلی معصومن خیلی بعضی کاراشون دست خودشون نیس😔بهشون احترام بذارید لطفا لطفا.. 😔🙏همه میگن شفای سرطانیا شفای فلان بیماری کمتر کسی میگه شفای بیمارای اعصاب.... ایقد ب تمسخر نگین فلانی تيمارستان بوده... اینا همش درده... دردیه ک فقط خود بیمارا و خونواده هاشون می‌فهمن ن هیچکی.. درده چون ترد میشن ناخواسته خودشون فاصله میگیرن از بقیه... ب امید روزی ک این قضیه فرهنگ سازی شه و درمان قطعی بیماری های روان پیدا شه... آمین🙏
2728
2738
من عصای دستمه...انواع خورشت..آش...سوپ باهاش درست میکنم اصلا نمیدونم اگه نداشتمش میخواستم چیکار کنم

چه جالب 

هیجانی میکنی آدمو   چجوری ، رو چند ساعت میزاری

خدایا هزاران مرتبه شکرت

مثل همون خورشتهایی که توی قابلمه می پزی منتهی این اروم می پزه و باید تایمش و تنظیم کنی من زمانیکه سر کار میرفتم صبح توش مواد خورشت و میریختم ظهر که می اومدم غذام حاضر بود

گاهگاهی که دلم میگیرد پیش خود میگویم آنکه جانم را سوخت یاد میارد ازین بنده هنوز
مثل همون خورشتهایی که توی قابلمه می پزی منتهی این اروم می پزه و باید تایمش و تنظیم کنی من زمانیکه سر ...

خب مثلا قیمه ، تو قابلمه جدا پیاز داغ میکردی گوشتارو سرخ میکردی? بعد رو چند ساعت میزاشتی

خدایا هزاران مرتبه شکرت
ده سال پیش گرفتم ، مارک فلر

اوووووووووو تازه من می خواستم بگم کاش میپرسیدی بعد میخریدی. توش کیک بپز یا نون گندم (whole wheat bread)

اگه زیاد اهل آشپزی نیستی یا وقتشو نداری بنظرم بفروش به لوازم دست دو فروشیا

برای تسلط بر یک ملت اقلیتی خائن و اکثریتی نادان لازم است.  
چه جالب  هیجانی میکنی آدمو     چجوری ، رو چند ساعت میزاری

واسه من واقعا هیجان داره روزی که غذامو با آرامپز جونم درست میکنم تا ظهر واسه خودم میخوابم...خورشتا رو رو ۴ یا ۵ ساعت آبگوشت ۶ ساعت سوپا ۲ یا ۳ ساعت و آش هم ۳ یا ۴ ساعت....همیشه شب قبل همه رو میزارم ظهر که بیدار میشم آماده ست ...بعد اینکه پختنش تموم میشه اتومات میره رو گرم کن تا وقتی بیدار بشم و استفاده کنم غذا توش کاملا جا میافته...خلاصه عاشقشم

خوشا بحال کسیکه ایمان و اعتمادش را به من از دست ندهد.
2706