2733
2739
عنوان

شوهرم محبتش خیلی کم شده ناراحتم

278 بازدید | 12 پست

شوهرم قبلنا خیلیی خیلی با من مهربون و خوب بود 

جدیدا دست بزن پیدا کرده 

زود عصبی میشه 

سر هر چیز کوچیکی دست روم بلند میکنه 

خیلی بد اخلاق شده 

قبلنا خیلی خخخخیلی خوب بود 

چند هفته هست حتی منو بغلش نگرفته 

چند روز یه بار یا هر شب میگه ازت متنفرم 

خخخیلی ناراحتم 

مشکلات مالیمون هم خیلی زیاده خیلی 

اما خوب هر چقدر هم ک مشکل داشته باشه نباید اینطوری باشه ک دیگه 

هههی خدا شکرت 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یعنی بی دلیل اینطوری شده؟وقتی میگه ازت متنفرم نمیپرسی چرا؟؟؟چندوقتی دور و برش زیاد نرو...یکم سنگین باش و تو خودت...اعصابشو خورد نکن...کاراش اصلااا توجیهی نداره اما شاید واقعا مشکلات مالی اعصابشو ضعیف کرده...خدا از باعث و بانیاش نگذره😔😔

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
یعنی بی دلیل اینطوری شده؟وقتی میگه ازت متنفرم نمیپرسی چرا؟؟؟چندوقتی دور و برش زیاد نرو...یکم سنگین ب ...

بخدا بغضی تو گلومه 

خودمو کنترل میکنم 

میدونم باید بسوزم و بسازم 

اخه دیگه چرا دست بزن پیدا کرده 

بخدا بغضی تو گلومه  خودمو کنترل میکنم  میدونم باید بسوزم و بسازم  اخه دیگه چرا دست ...

خیلی سخته حق داری...مدتی عصبیش نکن تا ان شاءالله این بحران بگذره و حرمتها بینتون نشکنه

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2738
خیلی سخته حق داری...مدتی عصبیش نکن تا ان شاءالله این بحران بگذره و حرمتها بینتون نشکنه

حرمتها ک کلا شکسته شده 

فک کن امشب انقد عصبیم کرد گفتم منم ازت متنفرم 

گفت من بیشتر کوری حتی بغلمم نمیگیرمت اشغال فقط گم شو از جلو چشم 

حرمتها ک کلا شکسته شده  فک کن امشب انقد عصبیم کرد گفتم منم ازت متنفرم  گفت من بیشتر کوری ...

😔😔😔😔ی چندوقت اصلاااااا باهاش زیاد همکلام نشو نه در حدی که باز عصبی بشه...سوالاشو جواب بدخ و حرفای واجبتو بزن فقط...خوب میشه ان شاءالله

به اضافه ی حرفای همه حواست هم به گوشیش و رفت آمدش باشه زبونم لال دوراز جونت  نشه قضیه نو که میا ...

چی بگم ....

از فرصت استفاده میکنه حتی کنارم نخابه مامانم چند روز قبل رفت شهرستان شوهرمم اصرار میکرد ک خونه مامانت بمون و نیا خیلی اصرار کرد