2737
2734
عنوان

بچه ها بیاین ببینین حموم رفتن من اشتباهه!

| مشاهده متن کامل بحث + 694 بازدید | 60 پست
جدا؟من الان ده سال تنبلی دارم ولی حمام میکنم ولی نمیشینم ایستاده دوش میگیرم.فکر نکنم بد باشه عزیزم

گفتن ک خوب نیس رحمم سرد میشه کم کم تنبلیت بیشتر میشه منم این ماه نرفتم 

خدااااا جونم منم بندتم انگار ک منو فراموش کردی بچه ها برا مشکلم میشه ی صلوات بفرستی   
من یکشنبه ساعت 8 اینا شدم امروز ساعت 6 رفتم پس اشتباه کردم 

به دو ساعت و اینا نیس عزیزم . بعضی وقتا استرس . فعالیت زیاد یا هورمون یا داروو چیزای دیگه ممکنه باعث بشه یکی که همیشه ۷ روز دوره ش بوده ... یه ماه دوره ش ۸ روزه بشه مثلا .....

ولی تو ببین وقتی چند ساعتی هیچی ازت خارج نشد احتمال زیاد تموم شده و برو حمام .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با دوش گرفتن مشکلی پیش نمیاد.توی آب نشستن بده.

اخه من احمق ی کار دیگه هم کردم  واجبی زدم   

خدااااا جونم منم بندتم انگار ک منو فراموش کردی بچه ها برا مشکلم میشه ی صلوات بفرستی   
اخه من احمق ی کار دیگه هم کردم  واجبی زدم    

اونم مشکلی نداره😁

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2728
عزیزم سلام.روز اول که شروع خونریزی بود رو حساب نکنید ،بعد ازون بشمارید .مثلاً شما ساعت نه صبح روز یک ...

نمیدونستم اینجوریه مرسیی ک اگاهم کردییی

تا ۱۰ روز تمام خون حیض حساب میشه و شما الان پریودی مگر اینکه دیروز که رفتی غسل کردی ترشحات پاک دیده ...

مرسیی ار توضیحتتت

2738
واقعااا  همش عذاب وجدان داشتم

اره عزیزم.نگران نباش

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
پریودی هابا  هم فرق داره  اینجور نیست ک بگین چند روزه حساب کردیم  هر وقت پاک‌شدیم ...

من بیشتر برا چیزه دیگه میترسم پریود بودمو واجبی زدم میترسم اتفاقی بیوفته

به دو ساعت و اینا نیس عزیزم . بعضی وقتا استرس . فعالیت زیاد یا هورمون یا داروو چیزای دیگه ممکنه باعث ...

مرسیی عزیزممم  

جدا؟من الان ده سال تنبلی دارم ولی حمام میکنم ولی نمیشینم ایستاده دوش میگیرم.فکر نکنم بد باشه عزیزم

شما تنبلی دادی فولیکولت چند بود ؟متاهلی

شما تنبلی دادی فولیکولت چند بود ؟متاهلی

بله .تا الان برای فولیکول نرفتم سونو .بچه دارم

2706