2737
2734
عنوان

بچه ها بیاین ببینین حموم رفتن من اشتباهه!

| مشاهده متن کامل بحث + 694 بازدید | 60 پست

۳ یا ۴ روز خوب نیست حمام کنی بقیش که شدید نیست.

الان ۸ روز شده که رفتی مگه اینکه یکشنبه لک بوده از دوشنبه شروع شده باشه که میشه ۷ روز

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
شما دوباره باید غسل کنی عزیزم یه سوال؟!یعنی شما کل مدت عادتتون حمام نمیرید؟

هرماه میرفتم ولی ماه قبل فهمیدم تنبلی تخمدان گرفتم این ماه نرفتم چون بدتر میکنه تنبلیو

خدااااا جونم منم بندتم انگار ک منو فراموش کردی بچه ها برا مشکلم میشه ی صلوات بفرستی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هرماه میرفتم ولی ماه قبل فهمیدم تنبلی تخمدان گرفتم این ماه نرفتم چون بدتر میکنه تنبلیو

جدا؟من الان ده سال تنبلی دارم ولی حمام میکنم ولی نمیشینم ایستاده دوش میگیرم.فکر نکنم بد باشه عزیزم

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
عزیزم پریودی همینه بعضی وقتا پیش میاد بعد تموم شدن مدت پریودیت خون ببینی فرداش میرفتی دوباره واسه غس ...

بزا غسل نگران نیستم برا تنبیلیم نگرانم میترسم رحمم اسیب بیینه

خدااااا جونم منم بندتم انگار ک منو فراموش کردی بچه ها برا مشکلم میشه ی صلوات بفرستی   
2740
اخه یکشنبه هم ک رفتم هنوز پاک نبودم  

عزیزم سلام.روز اول که شروع خونریزی بود رو حساب نکنید ،بعد ازون بشمارید .مثلاً شما ساعت نه صبح روز یک شنبه ،شروع پریدتون میشه ،شما از دوشنبه بشمارید: 

دوشنبه نه صبح : یک روز 

سه شنبه نه صبح : دو روز 

........

تا روزی که پاک بشید قبل ده روز نباید غسل کنید

من حتی روز اول و دوم پریودم هم  یه وقتا میرم حمام اخه  یه وقتا لازمه . 

بعدشم دیگه ۸ روز بوده حمام نرفته بودی چه پریود  بودی چه نبودی چه حساب کتابت درست باشه چه غلط باید  میرفتی دیگه 

خدایا کمکم کن
عزیزم .... اگه مثلا امروز ساعت ۱۲ پری شدی . تا فردا همون موقع ساعت ۱۲ . یک روز کامل حساب کن . و طبق ...

من یکشنبه ساعت 8 اینا شدم امروز ساعت 6 رفتم پس اشتباه کردم 

یعنی توو این مدت حموم نمیکنی؟؟

هرماه میرفتم این ماه نرفتم چون ترسیدم 

یعنی هیچ کس نمیدونه؟

تا ۱۰ روز تمام خون حیض حساب میشه و شما الان پریودی مگر اینکه دیروز که رفتی غسل کردی ترشحات پاک دیده باشی در اینصورت استحاضه است ولی احتمالا شما چیزی ندیدی یعنی نه ترشحات سفید نه خون و به حساب همیشه رفتی بنابراین پریود محسوب میشی 

به چه می اندیشی؟ نگرانی بیجاست عشق اینجا و خدا هم اینجاست لحظه ها را دریاب...
2706