2733
2734

خانوما معذرت میخوام اندام جنسی  پسر من فرورفته ست میگن آ ل ت مخفی پیش دکتر نوزادان بردم میگه عادیه خودش راه بره خوب میشه حتی پیش متخصص ارولوژی هم بردم گفت چیزی نیست اما خیلی نگرانم شما تجربه داشتین که بعدا پسرتون خوب شده باشه؟ راستی پسرم الان تو یازده ماهه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
خیلی تپل نیست اما دکترهم دید گفت به خاطر تپل بودنه ولی هروقت پوشکشو باز میکنم غصه م میگیره میگم خدای ...

عزیزم پسر بزرگمم اینجوری هیچیش پیدا نبود دکتر گفت از تپل بودنشه یکم که بزرگتر شه درست میشه پسر خواهرمم تا ۳ سالگی همینجوری بود بعد خوب شد 

نگران نباش فدات😚

از صدای سخن عشق نشنیدی خوشتر                       یعنی تا حالا برات اس ام اس واریز نیومده؟؟؟؟  

پسر من هم اين مشكل را داشت buried penis

و دكترش (خارج از ايران متولد شد) پيشنهاد كرد كه ختنه نكنيم تا مدتي..كه هنوز هم نكرديم.

ازمايش غدد هم داد كه اكي بود.

يكسالگي اش ايران خدمت دكتر محبوبي كه ارولوژ معروف اطفال است بردم و پيشنهاد جراحي داد كه قبول نكردم.

الان كه نزديك ٤ سالش شده، وضعيت اش خيلي بهتر است.

نظافت اش را رعايت كنيد، در اكثر موارد به مرور زمان برطرف مي شود.

Just a Man
عزیزم پسر بزرگمم اینجوری هیچیش پیدا نبود دکتر گفت از تپل بودنشه یکم که بزرگتر شه درست میشه پسر خواهر ...

آخیش فدات شم  نمیدونم چیه هرچقدر دکتر بگه تا آدم تجربه ی یه کیو ندونه قانع نمیشه  پسرتون تو چه سنی خوب شد

2706