2733
2739
عنوان

تاپیک تربیت بچه هامون و پرسش و پاسخ

2356 بازدید | 289 پست

سلااام بچه ها بیاین از تجربیات بچه داری و نحوه تربیت درست کودکامون تبادل نظطر بونوماییم 

خستم   مثله عمه ای که 15  تا برادرزاده داره  تصمیم گرفتم از این به بعد با مشکلاتم بیرانوند گونه رفتار کنم مثلا برم بالا سر افسردگی بگم چطططوری افسردگیی؟

@سوین_438

@lalisaaaaa

@پریناز_ر

@زشتوک

خستم   مثله عمه ای که 15  تا برادرزاده داره  تصمیم گرفتم از این به بعد با مشکلاتم بیرانوند گونه رفتار کنم مثلا برم بالا سر افسردگی بگم چطططوری افسردگیی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رفتار یا حرف زشت بزنه بچه ها وقتی هیچ واکنشی نشون ندید از یاد می‌بره هر چقدر رفتار بد باشه نه دعوا نه اخم نه خنده مخصوصا خنده باعث تکرار بیشتر از حد می‌کنه ،بچه ها فقط به رفتار ما نگاه میکنن بس مراقب رفتار وحرف زدنمون باشیم 

اول خودم سوال میپرسم من تو خونه مادر شوهر زندگی میکنم دخترم یه سالشه گریه کنه سریع ازش دفاع میشه و یاد گرفته بت گریه به خاسته هاش برسه

2738
رفتار یا حرف زشت بزنه بچه ها وقتی هیچ واکنشی نشون ندید از یاد می‌بره هر چقدر رفتار بد باشه نه دعوا ن ...

بله درسته مثلا دخترم مادرشوهررمو بزنه اونا بخندن دوباره باخوشحالی کارشو تکرار میکنه

اول خودم سوال میپرسم من تو خونه مادر شوهر زندگی میکنم دخترم یه سالشه گریه کنه سریع ازش دفاع میشه و ی ...

خیلی کارت سخته .

واقعا تربیت بچه ها با حضور پدر بزر گ و مادربزرگ کار رو سخت تر میکنه. 

شهدا شرمنده ایم 😢
تو این چهار سال که از مادر شدنم میگذره فهمیدم بچه مون همونی میشه که هستیم

وای من نمیخوام بچم مثل من بلد نباشه از خودش دفاع کنه.تو این دوره زمونه باید بتونی از خودت دفاع کنی درمقابل گرگها😔

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
اول خودم سوال میپرسم من تو خونه مادر شوهر زندگی میکنم دخترم یه سالشه گریه کنه سریع ازش دفاع میشه و ی ...

این خیلی بده

دخترمنم خونه مامانم بودنی اصلا به حرفام گوش نمیده چون میدونه ماماتم پشتشه 

شما بايد با مهرباني به شوهرت بگي كه باخانوادش صحبت كنه وگرنه بعد دوسالگي ديگه حريفش نميشيد.لوس و لجباز  ميشه

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

منم تو خونه مادرشوهرم میترسم واسه همین میگم بچم بدنیا بیاد فردا تو ترببتش دخالت میکنن نمیدونم چه کنم

عجب دنیاییه یه گوشش جای خندست یه گوشش جای گریه....آدم نمیدونه چی بسازه چی برقصه ...کی راست میگه کی دروغ چکار بی عیب ونقصه....
2706