2737
2734
عنوان

آخرین باری که...

275 بازدید | 30 پست

آخرین باری که از ته دلت خوشحال بودی یادت میاد🤔دلیلش چی بود

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یکم پیش پخش زمین شدم از خنده 🤣

یعنی زمین خوردی خندیدی یا واسه یه چیز دیگه اینقدر خندیدی😀

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️

صبح 😁یه وجه تشابه های با یه چیزایی پیدا کردم خیلی دلم شاد شد از ته دل خندیدم چند دقیقه😃😃

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2740
امروز قبل از ظهر ب دلایلی ناگفتنی😎😊 بگم تاپیکت میترکه😂🙄🤗

در گوش من بگو😉😅

دو دقیقه پیش بود از دست پسرم کلی خندیدیم 

خدا حفظش کنه😍😍

امروز  تو ماشین 

پسر کوچیکم داشت تند تند صحبت میکرد واسه من

بزرگه هم سرش رو تکیه داده بود به من 

هزار تا وام و بدهی و ....داریما و اتفاقا داشتیم میرفتیم درمونگاه  ولی از ته دل امروز خوشحال بودم که دارمشون ....

2706