2737
2734
عنوان

بچه ها تورو خدا یه لحظه میاید

193 بازدید | 16 پست

سلام شبتون بخیر من چهارشنبه یه لکه کوچولو دیدم رفتم دکتر آمپول پرلوتون داد و گفت داخلت خون نیست سونو هم کرد مایع دور بچه خوب بود جفتمم جلو نیس بعدش ک اومد قاطی ترشحاتم دو سه تا رگه خون دیدم دیگه ندیدم تا امشب چرک خشک کن هم داده گفته شاید عفونت باشه میشه در اثر عفونت باشه؟۱۹هفتمه درد و اینا ندارم

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام من هفته دهم بارداریمه تا الان همه چی خوب بوده و قلبشم رفتم دکتر تو هفت هفته تشکیل شده بود تا دیروز که رفتم دستشویی خودمو خشک کردم دیدم رو دستمال یکم صورتی شد انقد گریه کردم ها بعد زنک زدم دکترم و‌رفتم بیمارستان برام سونو نوشت همه چی خوب بود گفت هیچ مشکلی نیست به دکترم نشون دادم گفت خدارو شمر خوبه و برام شیاف نوشت از دیشب شبی یدونه باید بزارم که دیشبو گذاشتم مه بعد همون که رو دستمال دیدم تا امروز اصلن نه تو پد نه خودمو خشک کردم ندیدم چیزی ،به نظرتون میتونه خطر ناک باشه؟امروزجواب  ازمایش که داده بودم هم خون هم ادرار دارم میبرم پیش دکترم ببینه من احساس میکنم عفونت شاید داشته باشم چون ترشح زرد داشتم ولی بدون بو و خارش  

برای سلامتی جوجم میشه صلوات بفرستید💜
2738
سلام من هفته دهم بارداریمه تا الان همه چی خوب بوده و قلبشم رفتم دکتر تو هفت هفته تشکیل شده بود تا دی ...

عزیزم اصلا نگران نباش آخه منم تا الان ک ۲۱هفته همش یه کوچولو لکه بینی داشتم شما ک اولشه طبیعیه قلبش ک تشکیل شده خطر سقط کمتر از۲درصد من پریشب سونو دادم دکتر سونو همه رحمم با دقت سونو کرد و گفت اصلا لکه بینیت داخل خود رحم نیس رحمت ک بزرگ میشه احتمالا عروق دهانه رحمت پاره میشه لک میبینی بهم گفت دلتو سفت کن دیگه شما ک ان شاالله آخریشو دیدی و همه چی خوبه فقط نگران نباش استراحت کن شیافتو بزار

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم اصلا نگران نباش آخه منم تا الان ک ۲۱هفته همش یه کوچولو لکه بینی داشتم شما ک اولشه طبیعیه قلبش ...

باشه دوستم اکه بدونی من دیروز چه حالی داشتم زجع میزدم انقد روز بدی بود تا وقتی رفتم سونو کرافی بهم دکتر کفت هیچ چیزه بدی نیست نه خونی نه چیزی بچه خوبه من بارم گریه میکردم هی میگفت نگاش کن ببین دارم نشونت میدم خوشحال شی نه این که گریه کنی ،خیلی حس بدی داشتم اخه من فک میکردم الان سقط میشه خیلی نکران بودم امروز دارم میرم سونو و ازمایشمو به دکتر نشون بدم هر چی گفت میام اینجا بهتون خبرشو میدم ،از دیشب شیافو استفاده کردم و همش رو تخت بودم و پا نشدم 

باشه دوستم اکه بدونی من دیروز چه حالی داشتم زجع میزدم انقد روز بدی بود تا وقتی رفتم سونو کرافی بهم د ...

اصلا نگران نباش بخدا دختر خاله من هم لکه بینی داشت هم سروقت پریود میشد بچش سروقت ۴۰هفته بدنیا اومد ما ک یه لکه ریزه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باشه دوستم اکه بدونی من دیروز چه حالی داشتم زجع میزدم انقد روز بدی بود تا وقتی رفتم سونو کرافی بهم د ...

حتما خبرم بده ان شاالاه ک خوبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حتما خبرم بده ان شاالاه ک خوبه

سلام دوستم من رفتم دکتر گفت سونوت خوبه و فط شیافار‌و استفاده کن و استراحت کن دو هفته دیگه هم بیا که غربالکری اول و بنویسم و انجام بدی گفتم باشه ،فقط من تیروییدم ماه پیش ۲بود الان شده ۳.۷۱۰ بازم دکتر کفت نیاز به قرص تیرویید نداری میترسم اخه همه میگن باید خورد ،میخوام امروز برم پیش یه متخصص غدد ببینم اون چی میکه 

سلام دوستم من رفتم دکتر گفت سونوت خوبه و فط شیافار‌و استفاده کن و استراحت کن دو هفته دیگه هم بیا که ...

لب مرز ک نیس اصلا اما بری ید نیس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لب مرز ک نیس اصلا اما بری ید نیس

راست میگی ؟؟؟بابا زنگ زدم خاک تو سرا امروز پنج شنبست متخصص غدد نیست باید وایسم تا شنبه که برم انقد استرس دارم میکم نکنه چیزی بشه ای خدا بگذره این ماه ها ما راحت شیم از این استرسا 

2706