2733
2734

میخوام داستانش خیلی عیر واقعی و چرت نباشه مثلا رمان همخونه رو دوست دارم رمان او مرا دوست نداشتو دوست دارم رمانای معروف ایرانیو اکثرن خوندم کدوم رمانو جدیدا خوندید به دلتون نشسته بهم معرفی کنید

زندگی کوتاه تر از اونه که بخوای خودتو ندید بگیری..😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

قهوه سرد آقای نویسنده عالیه

هر کس بد ما به خلق گوید                                         ما دیده ز غم نمی خراشیم                                         ما نیکی او به خلق گوییم                                          تا هر دو دروغ گفته باشیم 
2738

اگه گفتی من کیم؟💖

دختری که من باشم

در همسایگی گودزیلا

زندگی شکلاتی

گیسو کمند 1 و 2

افسونگری از جنس غم

افسونگر

اینا بی نظیرننننن💖💖💖💖

هرچه بیشتر به میزان عشقمان اضافه کنیم شانس بیشتری برای رهایی از دام سایه خواهیم داشت. بچه هایمان را دوست بداریم اما این کافی نیست. باید یاد بگیریم بچه های دیگران را در آن‌سوی دنیا نیز دوست داشته باشیم.آوین❤️آرشین❤️آروشا❤️
کوری رو خوندین؟ خوبه  

یه کمی فلسفیه کتاب خوبیه

هر کس بد ما به خلق گوید                                         ما دیده ز غم نمی خراشیم                                         ما نیکی او به خلق گوییم                                          تا هر دو دروغ گفته باشیم 
2706