2737
2734
عنوان

دوست داشتید پزشک بودید؟ یا از شرایط کنونی راضی هستید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2233 بازدید | 95 پست
اخی عزیزم خدا کمکت کنه . میدوتم واقعا سخته این رشته متاسفانه جامعه امروز ما فقط ب پول پزشکا نگاه می ...

بهترین رشته بابام گفت برو فیزیوتراپی برات دستگاهاشو میخرم گفتم نه فقط پزشکی ! خر شدم . البته من داروی تهران قبول میشدم ولی خودم دارو دوست نداشتم 

خدایا به عزت و آبروی بنده های خوبت به من و همسرم کمک کن 🌷 دوستت دارم 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هزاربار برگردم عقب محاله پزشکی انتخاب کنم

من عاشق رشته های مهندسی بودم و الان مهندس هستم

- تو فک کردی من ی فاحشه ام؟ +همه ی ما فاحشه ایم گریس،فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو می فروشه،یکی شعورشو،یکی انسانیت...

من دانشجوی پزشکیم و با وجود یسری ستم ها که داره به این قشر میشه...اگر بازم برگردم عقب همین رشته رو انتخاب میکنم حتی مطمعنتر از قبل...

اما استرس زیادی داره بخصوص که وارد بالین میشی مثلا زمان هارو که تو خونه هدر میدی درس نمیخونی خیلی درگیری ذهنی داری که شغل من با جون آدما سر و کار داره و باید خیلی بیشتر بخونم(البته برای آدمی مثل من که با وجدانش خیلی درگیره این قضیه صدق میکنه😅

2728

من رشتم تغذیه ست. از شرایط کاریم راضی نیستم چون دولتی کار میکنم

دوست داشتم پزشک بشم اما بد اوردم و نشدم.

دیگه بهش فکر نمیکنم

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)
بهترین رشته بابام گفت برو فیزیوتراپی برات دستگاهاشو میخرم گفتم نه فقط پزشکی ! خر شدم . البته من دارو ...

داروام خیلی سختههه درساش

چجالب اکثرپدرمادرا بچه هاشونو وادارمیکنن برن پزشکی ولی بابای شما گفته برو فیزیو

بهترین رشته بابام گفت برو فیزیوتراپی برات دستگاهاشو میخرم گفتم نه فقط پزشکی ! خر شدم . البته من دارو ...

ممنون عزیزم ک جواب دادی. خودم یکم دوب شک بودم

الان باحرفای شما مطمئن شدم هدفی ک انتخاب کردم درسته واینطوری بهتر تلاش میکنم واسش

2738
داروام خیلی سختههه درساش چجالب اکثرپدرمادرا بچه هاشونو وادارمیکنن برن پزشکی ولی بابای شما گفته برو ...

اخه تهران بود پیش خانوادم بودم نه مثل الان اواره ی شهر دیگع 

خدایا به عزت و آبروی بنده های خوبت به من و همسرم کمک کن 🌷 دوستت دارم 😘
سلام گلم  مرسی نظر قشنگی دادید و کامل درست میگید علاقه حرف اولو میزنه ک اینکه فکر و سنجیدن شرا ...

خواهش میکنم. اگه علاقه داری خیلی خوبه بری سمتش. 

برای تسلط بر یک ملت اقلیتی خائن و اکثریتی نادان لازم است.  
ممنون عزیزم ک جواب دادی. خودم یکم دوب شک بودم الان باحرفای شما مطمئن شدم هدفی ک انتخاب کردم درسته و ...

خواهش میکنم اما من باب انرژی و روحیه نگفتم حس و باور قلبیم بود.

فقط یه خاطره: یه زمان یه ماشین معمولی مایل به بالا داشتم و هر وقت یه شاسی کره ای از کنارم رد میشد حسرت میخوردم و میگفتم چرا من باید این ماشینو داشته باشم.چند سال بعد دچار مشکل مالی شدم و  ماشینم رو فروختم و یه پراید خریدم بعدش هر روز میگم ای کاش ماشین قبلی رو داشتم آخه چراید هم شد ماشین...خلاصه شرایط مالیم بحرانی شد و اونم فروختم و دو سال بدون ماشین بودم و هر روز خودم رو لعنت میکردم که چرا قدر داشته هام رو ندونستم.

الان یه پژو ۲۰۶ دور رنگ مدل پایین اما سالم دارم که از پراید هم  خیلی ارزون تره اما هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت  چون میدونم پراید من ارزوی خیلیا هست.

تازه شما پراید نداری و شاسی کره ای داری و همه ارزوی رشتتون رو دارن،کافیه تو انجمن های کنکوری های ببینید آرزوی دانش آموز نخبه شده قبولی تو پرستاری و اتاق عمل و ......فیزیو که جای خود

شب بخیر

موفق باشید

دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...

موقعیت اجتماعی و شغل الانم با پزشک فرق داره .

نه حاظر نیستم همه چی رو بیخیال شم پزشکی بخونم .

چون موفقیت رو تو پزشک بودن نمیبینم 

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍
گلم اگه به اون باشه همه ما حسرت میخوریم که چرا نشد و چرا اون اتفاق افتاد.... ولی همون بجه هات دنیای ...

ممنون از دلگرمیت عزیزم بله دنیام بچه هامن...خداروشکر ..امیدوارم شما هم موفق باشی و بتونی به اهدافت برسی

2706