2737
2739
😞😞😞😞 نه بابا این هرچی به دهنش بیاد میگه تعارف نداره🙄 البته خودمم اهل سکوت نیستم...ولی دعوامون ...

فک میکنی شوهر من اهل سکوته؟الان میدونه در حد انفجارم مثلا میخاد کاری به کارم نداشته باشه که اروم بشم.ولی من کلی حرف اماده کردم بهش بزنم که اروم بشم وگرنه اینجوری اروم نمیشم

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فک میکنی شوهر من اهل سکوته؟الان میدونه در حد انفجارم مثلا میخاد کاری به کارم نداشته باشه که اروم بشم ...

منم باید حرف بزنم وگرنه میترکم

تیکر تولدمه💙💞💥👗👑💍
2738
منم باید حرف بزنم وگرنه میترکم

اصلا دوس ندارم منت کشی کنه یا اشتی کنیم حتی اگر دعوامون بدتر بشه ولی میخام حرفامو بزنم😤😤😤 اعصابم خوردهههه😢😢😢🙁🙁🙁🙁

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)
دیشب بهش گفتم ازت ناراحتم گفت منم اعصابم خورده الان نمیتونم کاری کنم برات😭

ازه دیگه خب قهز کزدین منم هرباز ک بحث میکنیم و ازهم نازاحت میشیم اولش هزدومون هی همینو تکزا میکنیم اون میکه اعصابم خوزده میکم منم همینطوز

بعدش میرم توبفلش میگم دلیل نمیشه بفلت نکنم 

خودت میدونی اینطوری ازوم میشم

بعدشم بوسو اینا اشتی میکنیم میشینیم میحرفیم بازم ببین یوقتایی چهارساعت پنج ساعت سر سه موضوع میحزفیم و قهر میکنیم وسطش چندبار ولی بازم اشتی میکنیم ادامع میدیم تاحل بشه

وقتی حل شد بعد از دل هم اساسی درمیاریم

ازه دیگه خب قهز کزدین منم هرباز ک بحث میکنیم و ازهم نازاحت میشیم اولش هزدومون هی همینو تکزا میکنیم ا ...

من برم بغلش که خیلی پررو میشه بعدا هی میخاد بکوبه تو سرم

تیکر تولدمه💙💞💥👗👑💍