2737
2739
عنوان

دوستم ناشتا نبود قندش شد ۵۰۰

3618 بازدید | 37 پست

خانم های گل دوست پسر من تکرر ادرار داره . همه ش تشنه ش میشد . دستاش گزگز میکرد . امروز ناشتا نبود . رفتیم دکتر ازمایش فوری گرفتن . گفتن دیابت داره . اخه شاید چون ناشتا نبود اینو گفتن . میشه کسی اگه میدونه راهنماییم کنه؟

یعنی میشه منم تا چند وقت دیگه مامان یه دختر یا پسر سالم بشم؟یعنی میشه سلامتیم بهم برگرده.بیشتر از یک ساله مریضم.باعث شد کلیه ام کوچیک بشه.از طرفی اندرومتریوز دارم.سنمم کم نیست.از طرفی نگران کلیه مم از طرفی نگران این یکی مریضی.خیلی عامیانه توضیح دادم.میشه برای دل داغونم دعا کنین؟قدر سلامتیو الان میفهمم.از طرفی ارزومه مامان بشم.از یه طرف مریضی خودم و سختی هایی که به همسرم میدم.خدایا من شرمنده ام 😔

اصلش همون بدون ناشتاس

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یعنی میشه منم تا چند وقت دیگه مامان یه دختر یا پسر سالم بشم؟یعنی میشه سلامتیم بهم برگرده.بیشتر از یک ساله مریضم.باعث شد کلیه ام کوچیک بشه.از طرفی اندرومتریوز دارم.سنمم کم نیست.از طرفی نگران کلیه مم از طرفی نگران این یکی مریضی.خیلی عامیانه توضیح دادم.میشه برای دل داغونم دعا کنین؟قدر سلامتیو الان میفهمم.از طرفی ارزومه مامان بشم.از یه طرف مریضی خودم و سختی هایی که به همسرم میدم.خدایا من شرمنده ام 😔

بله عزیزم متاسفانه دیابت داره. بره پیش متخصص غدد براش ازمایش a1c مینویسه اون دیگه کامل مشخص میکنه. منم همینطور بودم تشنگی زیاد تکرر ادرار و خستگی زیاد و کاهش وزن

سکوت،حاضر جوابی بی پاسخ است  
2738

وای پونصد خیلی بالاست نهایت قند غیر ناشتا باید صد و چهل باشه قطعا دیابت داره بگو قند ناشتام بده بنده خدا انسولینی میشه احتمالا چند سالشه طفلی

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

عکس ازمایششو گذاشتم . میگم شاید چون ناشتا نبوده این جوری شده . حالا فردا دوباره میریم ولی ناشتا . خیلی نگرانم . خودش عین خیالش نیست 

عکس ازمایششو گذاشتم . میگم شاید چون ناشتا نبوده این جوری شده . حالا فردا دوباره میریم ولی ناشتا . خی ...

دیابت داشتن قطعیه با این علایم که میگی و قند غیر ناشتاش

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
مگه میشه آزمایش غیر ناشتا اونم‌ قنددددد هر چند ۵۰۰ خیلی زیاده و حتما قبلشش شیرینی خورده دکترش فوق ...

بله قبلش خامه عسلی و چای شیرین خورده بود

عکس ازمایششو گذاشتم . میگم شاید چون ناشتا نبوده این جوری شده . حالا فردا دوباره میریم ولی ناشتا . خی ...

اولا از الان بگو هیچ شیرینی شکلات و نوشیدنی شیرینی نخوره

غذاشم ساعت ۹ اونم‌ سبک برنجی نباشه

2706