2737
2739

به نظرتون خوبه که من میخوام گواهینامه بگیرم ؟

میخوام کلاس ثبت نام کنم .انشالله 

دعا کنید به همه اهدافم برسم .

چون خیلی احساس بی مصرف بودن درجا زدن وعدم پیشرفت توزندگیم می کنم  .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بهتر از این   اعتماد به نفستم بالا میره

موفق باشی

One day Im gonna fly away🧚                             👑 one day when heaven calls my name                  I lay down Iclose my eyes at night👁🌠                 🌜☀️🌟💫 I can see moon and light
2731
گواهینامه گرفتن ،اسونه ؟؟

اگه نترس باشی اره

One day Im gonna fly away🧚                             👑 one day when heaven calls my name                  I lay down Iclose my eyes at night👁🌠                 🌜☀️🌟💫 I can see moon and light

معلومه ک خوبه عزیزم... اگه احساس مفید بودن نداری میتونی شاغل شی و مستقل... ربطی ب گواهینامه نداره..

موفق باشی .. 

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
2738

منم ثبت نام کردم .ولی کلاسام هنوز شروع نشده .

برو بگیر عالیه

😍😍 یه مامان شاد پر انرژی که با وجود دوتا پسر شیطون پر جنب جوش سعی داره از جوونیش لذت ببره 😉😍در حال رسیدن به هدف های زندگیم هستم 🙅‍♀️

گواهینامه لازمه گلم‌الان دیگه همه میگیرن من روز بعد تولد ۱۸ سالگیم رفتم‌ ثبت نام کردم...ربطی به پیشرفت نداره به نظرم ماشین صرفا یه وسیله است که الان دیگه اکثرا دارن عربستان نیست که عجیب باشه ...آفرین که به فکرشی خیلی هم عالی موفق باشی عزیزم

همچین میگی یه خانوم گواهینامه بگیره انگار تاحالا مورد نداشتیم!  بگیر بگیر خوبه سختم بستگی به استعدادت داره ولی آخرش همه میتونن فوقش چندبار رد میشی

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2706