2737
2734
عنوان

اشتباه گرفتن پشت گوشی😀

197 بازدید | 25 پست

تاحالا شده پشت گوشی کسیو اشتباه بگیری ،بعد عکس العملشون چی بوده

من یه بار شوهرم به گوشی خونه زنگ زد ،اصلا متوجه نشدم شوهرمه،با دایی شوهرم اشتباه گرفته بودم😐یه ساعت داشتم احوال پرسی میکردم که خوبین زندایی خوبه ،حالا شوهرمم پایه از اون ور میگفت اره همه خوبن😓تازه اخرای حرفامون متوجه شدم این شوهر گرام خودمه😟بدپیشش ضایع شدم ،شوهرم با یه لحنی گفت واقعا نمیتونی صدای منو تشخیص بدی.توی لحنشم یه اسگل خاصی بود😩

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️

آره بابا تا دلت بخواد، واسه همین خیلی کم جایی زنگ میزنم

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا منم پیش اومده بعضی وقتا 😂😂😂😂

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤
2728
آره بابا تا دلت بخواد، واسه همین خیلی کم جایی زنگ میزنم

تعریف کن خب😀

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️

من پدر شوهر خواهرمو با شوهر خواهرم اشتباه گرفتم

میگفت قاصدک خانوم خوبی؟خانواده خوبن

گفتم چه آدم شدی رسمی حرف میزنی ذغال خان

مثل ادم بنال جوابتو بدم😂😂😂😂😂😂😂

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  

من چند بار تا حالا پسر خواهرمو با خواهرم اشتباه گرفتم.الان دیگه وقتی زنگ میزنم اول خودشو معرفی میکنه😂البته این موضوع برا خیلیامون پیش اومده آخه خیلی صداشون شبیه همه.

هنوزم وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه...
من پدر شوهر خواهرمو با شوهر خواهرم اشتباه گرفتم میگفت قاصدک خانوم خوبی؟خانواده خوبن گفتم چه آدم شد ...

😅😅😅ذغال خان از کجا اومد

2740
😅😅😅ذغال خان از کجا اومد

سبزس اخه 😂😂😂😂😂

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  

یه بار یکی زنگ زد خونمون فک کردم داییمه اونم فکر کرد من خواهر زاده شم خلاصه کلی گفتیم و خندیدیم با هم آخر گفت پریسا جان ... گفتم ببخشید من پریسا نیستم اشتباه گرفتین 😯

بی وفایی بی وفاییییی این 👈 دل 👉 من از غصه داغوووون شده 💕
من چند بار تا حالا پسر خواهرمو با خواهرم اشتباه گرفتم.الان دیگه وقتی زنگ میزنم اول خودشو معرفی میکنه ...

اره،فامیلای مادر شوهرمم صدای مادرشوهرمو با برادر شوهرمو همیشه اشتباه میگرفتن

وای من تو این مورد واقعا خنگم😐😐

زنگ زدم پسرخالم داشتم باهاش شوخی میکردم و میخندیدم بعد کلی وقت گفت من دوستشم گوشیشو جاگذاشته اینجا😱

آنچه را عاشقانه دوست میداری بیاب و بگذار تو را بکشد/بگذار غرقت کند در آنچه که هستی/بگذار بر شانه هایت بچسبد/سنگینت کند/بگذار تو را بکشد و تمامت را ببلعد/زیرا هرچیزی تو را خواهد کشت/دیر یا زود/اما چه بهتر که آنچه دوستش میداری بکشدت!!
سبزس اخه 😂😂😂😂😂

اها😂😂

یه بار یکی زنگ زد خونمون فک کردم داییمه اونم فکر کرد من خواهر زاده شم خلاصه کلی گفتیم و خندیدیم با ه ...

وای این عالی بود😂😂😂😂

یه بار یکی زنگ زد خونمون فک کردم داییمه اونم فکر کرد من خواهر زاده شم خلاصه کلی گفتیم و خندیدیم با ه ...

وای ترکیدم😂😂😂😂

یه صلوات میفرستین واسه سلامتی نینیم 😘خدای خوبم مواظب تودلیم باش۱۴۰۰/۵/۱۲فهمیدم خدایه فرشته گزاشته تودلم،دامن همه منتظراسبز
2706