2737
2739
عنوان

لاغری

23521 بازدید | 151 پست

سلام بچه ها چند رو پیش من یه جا کامنت گذاشتم درمورد گیاه لاغری که بعضی از دوستان اشتباه درست کردن تصمیم گرفتم خودم تاپیک بزنم 

این گیاها 100% لاغر میکنه خودم 17کیلو کم کردم خیلی چاق شده بودم عین زنای حامله شکمم خیلی بزرگ شده بود منم از یکی از فامیلامون توو بیروت گرفتم عکس قبلمو که نه ولی عکس بعداز لاغریمو میزارم

توو 2ماه لاغر شدم الانم رژیم ندارم همه چی میخورم 

هلیله باد،30گرم

لاک مغسول،50گرم 

زیره سیاه،،30گرم

زیره سبز،30گرم

پودر لیمو عمانی،میتونین خودتونم لیمو رو اسیاب کنید

تخم کرفس،30گرم 

نیم ساعت قبل از غذا 1قاشق چایی خوری بریزین توو یه نصف لیوان آب جوش یه بشقاب یا در بزارین روش،ده دقیقه بعد بخورین موادتونو آسیاب کنید این شکلی بشه موادتون باید یه کوچولو به زردی بزنه که بخاطر لاک مغسوله،صورتتونم اگر میخواین پر بشه روزانه ژله رژیمی بخورین

دوستانیم که پرسیدن واسه موهامون چیکار کنیم اول طبع سرتونو تشخیص بدین بعد طبع بدنتونو هرکی هرچی میگه نزنید مثلا اونی که طبع سرش گرمه روغن زیتون یا کندش بزنه دقیقا کچل میشه بعدش ببینین ریزشتون از کجاست فرق سر،شقیقه ها،پشت سر یا پراکنده من خودم روغن عربی میزنم ولی باید ببینین مشکل داخلیه یانه

این گیاهه لاغری

أنا لبنانية وافتخر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یعنی قبل صبحانه و ناهار و شام باید مصرف بشه؟؟

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
2731

قهوه سز فک کنم دوستان گفتن خیلییی خوبه اونو شما تجربه نکردی؟؟

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
2738
یعنی قبل صبحانه و ناهار و شام باید مصرف بشه؟؟

قبل ناهار قبل شام صبحا ناشتا خاکشیر بریز تو لیوان با گوشکوب بزن روش با آب ولرم بخور

أنا لبنانية وافتخر
2706