2733
2734
عنوان

پریود بعد زایمان😞😔

170 بازدید | 12 پست

سلام. خانوما من ۳۵ روز بعد زایمانم پریود شدم و ۱۲ روز طول کشید تا پاک شدم.الانم ۱۱ روزه پاک شدم دوباره پریود شدم بنظرتون طبیعیه؟خیلی نگرانممم... 

بله طبیعیه. حتی تا یکسال اول بعد از زایمان هم پریودها می تونند کاملا نامنظم باشند و لکه بینی هم داشته باشید.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هوف من انقد خونریزی داشتم گاهو بیگاه که رفتم دکتر دارو داد تا خوب شدم

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
2738
والی من بعد از شش ماه اونم قرص خوردم تا پریود شدم

عزیزم ببخشین شما چه قرصی خوردین پریود شدین؟خیلی ممنون می شم راهنماییم کنی آخه منم پریود نشدم این 6 ماه بع  زایمانم، الان منظم شده پریودتون یا هر بار قرص می خورین تا پریود شین؟

همیشه خدا هدیه های بزرگ و تو گرفتاریهای بزرگ به بندش عطا می کنه، خدایا شکرت ،از لطفت هیچوقت نا امید نمی شم.
عزیزم ببخشین شما چه قرصی خوردین پریود شدین؟خیلی ممنون می شم راهنماییم کنی آخه منم پریود نشدم این 6 م ...

سلام گلم قرص ال دی خوردم بعد چند روز ولش کردم پریود شدم؛بعد دیگه سر موقع پریود میشدم

خدایا بابت همچی شکرت
سلام گلم قرص ال دی خوردم بعد چند روز ولش کردم پریود شدم؛بعد دیگه سر موقع پریود میشدم

وای عزیزم ممنون که جواب دادی؛خیلی برام مهم بود. ایشالله هر چی از خدا می خوای بهت بده❤❤❤❤

همیشه خدا هدیه های بزرگ و تو گرفتاریهای بزرگ به بندش عطا می کنه، خدایا شکرت ،از لطفت هیچوقت نا امید نمی شم.