2737
2734

عطر تلخ و سنگینیه من هشت سال پیش خریدم هنوزم یه کم تهش مونده انقدر سنگین و موندگاره که کم میزنی

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عطر تلخ و سنگینیه من هشت سال پیش خریدم هنوزم یه کم تهش مونده انقدر سنگین و موندگاره که کم میزنی

یعنی بد بو ؟ من امتحان کردم بد نبود ولی نمیدونم رو لباس چه بویی میده 

زندگی زیباست ...
یعنی بد بو ؟ من امتحان کردم بد نبود ولی نمیدونم رو لباس چه بویی میده  

نه اصلا من کی گفتم بد بو؟!؟'! 

گفتم تلخ و سنگین اگه تلخ دوست نداری سراغش نرو 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2738
تندیش خیلی زیاد ؟ یعنی سردرد میاره ؟ 

من خوشم نمیاد 

اول اینکه موندکاری زیاد‌داره و نوت پایانی اش صد سال می مونه 

دوم‌اینکه انقده عطر فیک مشابه داره که خوشم نمیاد 

سوم اینکه من برای خانم عطر مرکبات و گل میپسندم 

😁
من عطر زیاد میزنم این عطر اصلا خوب نیست بوش سردرد میاره خودم دارم به هيچ وجه سمتش نمیرم

منم از این میترسم چون خیلی حساسم به بوی عطر ولی یکی اینو معرفی کرد منم بو کردم بد نبود ولی گفتم شاید سردرد بیاره 

زندگی زیباست ...

ببین اگه میخوای انقدر هزینه کنی دیور یا شنل همیشه انتخاب های مطمین و همه پسند و درعین حال شیک و خاص هستن هیچکس تا حالا از ژادوق یا چنس چنل پشیمون نشده

2706