2733
2734
عنوان

تفسیر سونو

177 بازدید | 13 پست

سلام امروز سونو دادم میشه تفسیرش کنین 

رحم به حالت antevertedقرار گرفته و در مقطع میدساژیتال به ابعاد ۲۷*۶۷ م.م میباشد

حدود اکوژنیستی رحم درحد طبیعی است

آندومترهموژن بوده و به ضخامت تقریبی ۴م.م میباشد

ابعاد تخمدان راست ۲۲*۳۱ م.م و تخمدان چپ ۲۵*۳۹ م.م است 

افزایش اکوژنیسیته استرومای تخمدانها به همراه کیستهای پریفرال کوچک مطرح کننده PCOD مشهود است 

مایع آزاد در کلدوساک خلفی مشهود نیست

اگه کسی نتونست تفسیرکنه صبر کن خواهرم از مطب بیاد بهش نشون بدم عزیزم

آنچه را عاشقانه دوست میداری بیاب و بگذار تو را بکشد/بگذار غرقت کند در آنچه که هستی/بگذار بر شانه هایت بچسبد/سنگینت کند/بگذار تو را بکشد و تمامت را ببلعد/زیرا هرچیزی تو را خواهد کشت/دیر یا زود/اما چه بهتر که آنچه دوستش میداری بکشدت!!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
سلام عزیزم...من ماما هستم .  چند سالته؟قد و وزنت چقدره؟پریودات عقب میفته یا مرتبه؟آزمایش هو ...

قراره آزمایش هورمونی هم فردا بدم ولی کنجکاو بودم که اینو بدونم ۲۲ ساله ،۱۵۳قد با وزن ۸۶ ،الان چند وقتی هست پریودم قط شده و پریود نمیشم

باشه گلم منتظرم

اومدش

چاییشو بخوره نشونش میدم😊

آنچه را عاشقانه دوست میداری بیاب و بگذار تو را بکشد/بگذار غرقت کند در آنچه که هستی/بگذار بر شانه هایت بچسبد/سنگینت کند/بگذار تو را بکشد و تمامت را ببلعد/زیرا هرچیزی تو را خواهد کشت/دیر یا زود/اما چه بهتر که آنچه دوستش میداری بکشدت!!
قراره آزمایش هورمونی هم فردا بدم ولی کنجکاو بودم که اینو بدونم ۲۲ ساله ،۱۵۳قد با وزن ۸۶ ،الان چند وق ...

باید شروع کنی رژیم گرفتن...بهترین کار برات رژیمه و اینکه به احتمال زیاد تخمدان پلی کیستیک داری ولی با آزمایش و سونو قطعی میشه تشخیصش.

عزیزم خواهرم گفت تنبلی تخمدان داری

همون که دوستان گفتن

و اینکه ابعاد رحم وتخمدان هم طبیعی هست