2737
2734
عنوان

یچه ها بیاین جواب بدین یه لحظه من چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 225 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ای وای مصل منی که توهم منم یک سال و چهار ماهه عروسی کردم به خاطر چیزای الکی طلاق میهام این دفه رف که ...

اصلا حرف طلاق نزنین اشتباهه. چون تو سن کم ازدواج کردین تحملتون کمه . و مطمین باشید طلاق اصلا چیز قشنگی نیست که حتی به شوخی کسی بخواد به زبون بیاره

اهان چه خوب شوهرمم خیلی تشویقم میکنه اما از هزینش میترسم برا اون هزینه مهم نیس ولی برا من چرا

راستی یه توصیه دیگه از من به تو نزار شوهرت بفهمه حساسی رو پول .اونموقع برات هزینه زیادی نمیکنه و مخصوصا وقتی بچه آوردی و احتیاج به پول داشتی ممکنه از هر 10 بار 7 بار شو بگه نداریم و نمیشه . ولخرجی هم خوب نیست ولی این همه حساسیت هم خوب نیست . تو هر چیزی متعادل باش عزیزم 

راستی یه توصیه دیگه از من به تو نزار شوهرت بفهمه حساسی رو پول .اونموقع برات هزینه زیادی نمیکنه و مخص ...

نه بابا اتفاقا اون همیشه خرج میکنه من خسیس بازی درمیارم به من میگه خسیسی تو چقدر ولی اخلاقش عوض نشده هنوز همون حوره خرج میکنه برام خیلی چیزا رو من ازش نمیخام ولی زوری برام میخره 

2738