2737
2739
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1321163 بازدید | 33786 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام خانوم خوشگلا 

الان که اومدم سایت تازه فهمیدم چقدررررر دلم براتون تنگ شده بود 

حتی این بغض چند روزم دلش میخواد رهام کنه

چرا اصا با داشتن شما من دلم بگیره از زندگی 

در کل خیلی دوستون دارم ، اصلا عاشقتونم ❤

میبینم بازم ترکیدین 😄

بیاین بیاین تاپیک جدید بزنم شمام تعریف کنید چیا شده این چند روزه 

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂
سلام خانوم خوشگلا  الان که اومدم سایت تازه فهمیدم چقدررررر دلم براتون تنگ شده بود  حتی ا ...

سلام عزیزم بالاخره اومدی کجابودی دخترنگرانت شدیم کلی اتفاقاالان ک پیامتودیدم چقدددددددددددددددردلتنگت شدیم

2740
سلام خانوم خوشگلا  الان که اومدم سایت تازه فهمیدم چقدررررر دلم براتون تنگ شده بود  حتی ا ...

سلااام.گلی جوووون

وااای اگه بدونی چقدردلمون تنگت بود.

تو عین مامانمون هستی  

البته ازنظر احساسی گفتما.

سلام گلبوته جون 

من چند وقتی هست که دارم مطالب مهم و ارزنده و خیلی خیلی کاربردی شما و همه دوستان رو میخونن واقعا ممنونم 

میشه مثل اوایل تاپیک بیایم و از اتفاقاتی که بعد عمل کردن به این گفته ها می افته بگیم یا اینکه هدف عوض شده عزیزم؟ممنون میشم جوابم و لطف کنید بدید

خدایا‌مارو‌به‌زندگی‌چرکولکی‌قبلمون‌برگردون😫
سلااام.گلی جوووون وااای اگه بدونی چقدردلمون تنگت بود. تو عین مامانمون هستی     البته از ...

مریم چه خبره؟به خدا گیج شدم بچه ها کجان؟

زمانی پخته میشوید که میفهمید نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشان دهید یا به هر حرفی پاسخ دهید
2706