2737
2734
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1325944 بازدید | 33786 پست
سلام خداروشکر برگشتم و اوضاع خوبه البته اگه مادر شوهر جان بزاره

هدیه نمیدونم مشکل اصلیت چی بود ولی هرچیزی که هست انرژی تو بزار برای حل اون مادر شوهر و خانواده شوهر کلا تو زندگی حاشیه ان ذهنتو انرژی تو نزار بدای اونا یه گوش در یه گوش دروازه 

تمرکز کن رو درست کردن مشکلت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
مرسی فدات🌺❤ اعصابت رو خورد نکن همه چی گذراست

ایشالا حل میشه عزیزدلم

هممون واست دعا میکنم همراه با کلی انرژی مثبت

زمانی پخته میشوید که میفهمید نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشان دهید یا به هر حرفی پاسخ دهید

سلام گلبوته خانم و رويا جان توروخدا كمكم كنيد 

من يك ماهه دارم با راهنمايي تاپيك شما ميرم جلو همه چيز عالي و خوب بود تا اينكه ديروز ي بحثي رو پيش كشيدم الان نميدونم چيكاركنم توروخدا بهم بگيد چيكاركنم😭😭😭😭😭😭

سلام خانوما مبشه یه راهنمایی هم بمن بکنین لطفا من شوهرم سردمزاجه ولی بخاطر منم ک شده مراعات حالمو میکنه هفته ای ک گذشت شدیدددد بی محل شده بود نسبت بهم البته بیشتر حس میکنم بخاطر پست مدیریتی بود ک بهم پیشنهاد شده بود ک در نهایت انقد مخالفت کرد گفتم نمیرم.من احمقم هی دلم محبت میخاس بیشتر ازصددفعه التماسش کردم ن واسه رابطه همین ک زیرپتوش رام بده محبت کنه نازی نوازشی (هرررچی بگین احمقم عزت نفس ندارم حق دارین😔)تاااینکه من زد بسرم زدمش اصلا روانی شده بودم دیگه هیچی نگفت جا خوابشو جدا کرد نیمه شب من دخترمو خوابونده بودم دیدم اومد کنارم دراز کشید رو زمین و رابطه خواست برقرار کنه منم هیچی نگفتم تا صبح رفت سرکار امروز تولدش بود بیدار شد محل نزاشت رفت سرکار من واسش کیک و گل و کادو خریدم اومد ساعت یک چیزی نگفت بوسش کردم محل نداد نهار خورد خوابید الان اوردم بخوره بره سرکار گفت نمیخام عکس بگیری گفتم اوکی نگرفتم کیکشم لب نزد نخورد بنظرتون چیکار کنم ما شدیددد عاشق هم بودیم ۵ ساله ازدواج کردیم از روزی ک دخترم دنیا اومده حس میکنم شدید ازم دور شده حتی مشکوکم نکنه خیانت میکنه دخترم ۴ ماهشه.بنظرتون چیکار کنم خدا خیرتون بده لطفااا راهنماییم کنین

سلام گلبوته جون  من چند وقتی هست که دارم مطالب مهم و ارزنده و خیلی خیلی کاربردی شما و همه دوست ...

سلام جانم 

ممنونم از وقتی که میزارید 

بله اگر کامل هدف تاپیک رو درک کرده باشید تمیرین برای اینه که حال خودتون خوب باشه و الویت خودتون و خواسته هاتون باشه 

اینکه یاد بگیرید با تمرین صبوری و با آرامش 

بدون تنش به خواسته هاتون برسید 

از پست هاتون فهمیدم شما هم مثل خیلی ها هدف رو درک نکردید 

همین که میگید شوهرم دور برداشته و داره سو استفاده میکنه یعنی راه رو اشتباه رفتید 

به نظر من دوباره از اول تاپیک رو مطالعه کنید و طبق قانون ها عمل کنید 

این دفعه جوری باشه که حال خودتون خوب باشه 

نه واسع گول زدن شوهر و یا جذب شوهر با عشوه و آرایش 😊

موفق باشید 🌹

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂
سلام گلبوته خانم و رويا جان توروخدا كمكم كنيد  من يك ماهه دارم با راهنمايي تاپيك شما ميرم جلو ...

خب بحث تو همه ی زندگیا هست 

حتی برای منم پیش میاد

اگر مقصر خودتونید پس مدیریتش کنید 

با یه شام عالی و لباس خوشگل و آرایش

یه پیام عاشقانه قبل از اومدن همسر 

پذیرایی با شربت خنک 

حل میشه همه چی 😉

سختش نکن برای خودت

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂
2706