2737
2739
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1319383 بازدید | 33785 پست
خب پس شیلان همونه اون میاد از رفتارای خانمش به شوهرت تعریف میکنه ایشونم شما رو محدود میکنه که دست ا ...

دقیقا دهن لقه همه چیشو میاد میگه به شوهرم 

حتی اینکه زنش بهش یه مدت گفته بود تو سردمزاجی به شوهرم‌گفته دیگه معلوم نیست تا کجاها پیش میرن و حرف میزنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دقیقا دهن لقه همه چیشو میاد میگه به شوهرم  حتی اینکه زنش بهش یه مدت گفته بود تو سردمزاجی به شو ...

میدونم سخته ولی یه جوری به خودت جذبش کن که دوستش از چشمش بیفته یا کمرنگ بشه بره تو حاشیه 

نمیدونم چجوری ولی میشه راهشو پیدا کرد

اون عین خوره مخ شوهرتو میخوره وسواسیش میکنه وگرنه شوهرت دوست داره

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست...؟
اه چقد بدم میاد از اینجور آدما

مردا اکثرا اینجورین که حرفاشونو میگن به هم 

مثلا عیبی که زنشون دارنو شاید به زنشون نگن ولی همونو میرن به دوستشون میگن

مثلا میگن خوشبحالت که ناهار فلان چیز داری زن من بلد نیس درست کنه

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست...؟
2738
عزیزم کانال نداره؟

drshiri

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
اطلسی میدونی انقدر فکر کردم  و اینقدر خستم  انرژی ندارم برای تلاش

درکت میکنم عزیزم ولی باید قوی باشی یا میسازی یا تمومش میکنه هیچ میدونی اون همه غم و غصه و فکر و خیال و خود خوری چیکار میکنه با جسمت با روح لطیفت باید بتونی عشقم باااید بتونی خودتو نجات بدی اونو تغییر بدی به هر روشی هست ادمی به امید زندست کاشکی یه جوری از اون دوستش جدا بشه کاش

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
مرسی عزیزم پس میخرمش حتما تو پیج دکتر خعلی تعریفشو کرده بودن  خواهش میکنم تاپیکتو ادامه بده &nb ...

آره .گفتن جو اینجا منفیه و رفتن گروه شکرگذاری❤❤

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
مرسی عزیزم

🌷❤❤

اطلسی میدونی انقدر فکر کردم  و اینقدر خستم  انرژی ندارم برای تلاش

سلام دوست عزیز

من مشکلاتتون رو تا حدی خوندم، حرف دوستان کاملا صحیحه مشکل اصلی شوهر شما ۹۹ درصد برمیگرده به اون دوستش. من نمیدونم واقعا اصل مشکل شما چی هست و چند سال باهم ازدواج کردید

فقط من پیشنهاد خودمو بهتون میدم

شما دو رکعت نماز سنت بخون و بعدش بشین حسابی از ته دلت از خدا بخواه این آدم رو زندگیت ببره بیرون. به خدا جواب میگیری. چون هیچ راه دیگری بجز توکل به خدا نداری و خدا خودش شاهد همه چیز هست. و بعدش  ۲ بار سوره طلاق رو بخون. شنیدم معجزه میکنه

همه میدونیم خوب بودن خیلی خوبه، ولی هیچکس خوب نیست.
2706