2733
2734
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1327041 بازدید | 33786 پست
پس خودتم خوشگلی رویاجون حلواخودتو نمیزاری؟☹

عزیزم خطریه😆😆

بعدم من با حجاب ندارم تو گوشیم 

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨
نه عزیزم اینکارونکن من دارم به وضوح تغییرات دو توی همسرم میبینم مثلا پری شب شوهرم بهانه جو بود همش غ ...

ماشااا به این همه سیاست و خانومی 😍😍

ان شاالله همیشه شوهرت آروم و آقا باشه 💏

هر چند ک بازم دست ما خانوماست😁

بهترین زندگیه دنیا میشه زندگیم 🧚‍♀️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ایییی جان چه خوردنیه و خوشگله😍

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨
فدتت بشم عزیز دلم به لطف خدا و شما عزیزم وبقیه دوستان وتاپیک والبته همت خودم خداروشکر تغییرات مثبتی ...

مث من 😔😔😔😔😔

ی موقعی تو زندگیم انقد گند زدم ک هرچی فکر کردم جذبش کردم ان شاالله ک واسه هیچکس پیش نیاد 

2731

عزیزم چه آقا و با وقار

خدا حفظشون کنه 

دامادشون کنی عزیزم🌹🌹🌹

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2638888/کودک-درون-من?postId=94312159 دوستای گلم اونایی ک ...

رویا جان ی پست واست گذاشتم ولی جوابمو ندادی  اگ راهنماییم کنی ممنون میشم 😙😙

ولی پیداش نمیکنم صفحه چنده

بچه ها من‌هر دفعه اسم همسرم رو توی گوشیم یه چیزی سیو میکنم ؛ حالا دنبال یه اسم و لقب خیلی خاص میگردم ...

من اینو سیو کردم🤗😍😍😍😍😍

omram🤴