2733
2734
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1327063 بازدید | 33786 پست
چه جوری بریم تاپیک دیگران من بلد نیستم بعد هم اینکه تاپیک دیگران رفتیم چه جوری باز بیام تو این تاپیک ...

بزن رو کاربری تاپیک های اون آدم میاد وبرای اینکه تاپیک رو ذخیره کنی یه چیزی مثل پرچم اون بالا هست کنار سه تا نقطه اونو بزنی ذخیره میشه

من یه ملکه دوست داشتنی هستم خداروشاکرم بابت همه چیزهایی که من داده ازجمله دخملم  
😍😍😍😍😍😍😍عاشقت بودم عاشق تر شدم منم آذری ام🙃🙃🙃

😍😍😍😍❤❤❤❤😘😘😘😘

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم شوهر شما نمیخواد کمک کنه اینو باید خودتون بهش یاد بدید  خب چرا ازش نخواستید زباله هارو ب ...

بچه ها دقت کردین همه واسه مثال همش علی رو میگن😂

من یه ملکه دوست داشتنی هستم خداروشاکرم بابت همه چیزهایی که من داده ازجمله دخملم  
2731
واقعا رویا جون،داداش من تازه داره ازدواج میکنه ،12 سال اختلاف سنی دارن،من همش نگرانم ،الان اینوگفتین ...

عزیزم خیالت تخت باشه 

همش به خود افراد بستگی داره

سن زیاد مرد باعث میشه که زودتر کوتاه بیاد

البته اگه مرد بالای 28 باشه خیلی عالیه چون تو این سن مردها   حس لجبازی و خودخواهیشون کم میشه و کم کم به سمت آرامش میرن

و راحتتر کنار میان با مسائل 

دخترا حداقل پنج سال از پسرا عاقلترن 

تو رفتار و کردارشان میشه دید 

جوون موندن زن 

میدونید که خانمها بخاطر حساس بودن 

فکر و خیال و استرس 

بچه اوردن و...

زودتر شکسته میشن 

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨
رویا جون من فک میکردم ازهمه بزرگترم اینجا. کاربریمم ماادره همه میان میگن مادرجون ،بخدا احساس مامان ...

نه عزیزم فکر کنم من از همه بزرگترم 😬😬

بنظرم بخاطر اسم کار بریتون اینجور شدی

عوضش کن منظورم  یه کاربری دیگه درست کن یه اسم خوشگلم بزار 

حله دیگه ❤❤

وووووووووی خووووودا دلم میخواد گازش بگیرم 😍😍😍 تا حالا هیچ بچه ای رو گاز نگرفتم ولی آخرش باید بچه ...

فدات گلم.ان شاا..بزودی ولی بگمامال خودتم دلت نمیادمیترسی دردش بگیر😍😉ولی تامیتونی محکم میبوسیش

مادرم عزیزترینم دلتنگ یک لحظه نگاهتم

سلام عشقا❤❤❤

اینم کالباس مرغ من😋😋

نه عزیزم فکر کنم من از همه بزرگترم 😬😬 بنظرم بخاطر اسم کار بریتون اینجور شدی عوضش کن منظورم ...

سلام صبح بخیردوستای گلم😘😍خصوصاخدمت استادبزرگوارم رویاجون عشق😍😘😍منم جزوبزرگای تاپیکم (منظورم به سن)متولد۶۶هستم شوهرمم۶۰یعنی ۳۱و۳۶

مادرم عزیزترینم دلتنگ یک لحظه نگاهتم