2733
2734
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1327067 بازدید | 33786 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شک ندارم 😆😆😆 ولی هر چی بهش میگم فایده نداره البتهههههههه اینم بگم روزای تخمک گذاری هر جوری شده ج ...

من ی سال فقط روز تخمک گذاری جلوگیری کردم بعد ک بچه خاستیم با اولی اقدام شد.

نه بابااااا شوهر من فقط دستشوییش رو خودش میرفت😆😆 البته یه وقتایی بهش می گفتم تو بشین نمیخواد بری خ ...

مریم چیکار کردی شوهرت کمکت می کنه ؟شوهر منم فقط دستشویی می ره البته بی انصافی نکنم کانال های تلویزیون هم جابه جا می کنه 

2731
من ی سال فقط روز تخمک گذاری جلوگیری کردم بعد ک بچه خاستیم با اولی اقدام شد.

منم روز تخمک گذاری که میشه میگم اگه بچه میخوای بیا طرف من اگه نمیخوای با فاصله بخواب نگیره🤣🤣

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤
مریم چیکار کردی شوهرت کمکت می کنه ؟شوهر منم فقط دستشویی می ره البته بی انصافی نکنم کانال های تلویزیو ...

مثلا کششششش دار میگم عششششقممممم یه لیوان آب به من‌میدی

عزیززززززممم برقا رو خاموش کن

همسرجاااااان 

مثلا امروز داشتم میمردم از خستگی؛ چند تا کار انجام داد ولی من به روی خودم نیاوردم؛ گفتم من خسته ام اذیتم نکن ؛ ازت انتظار دارم یه وقتایی کمکم کنی ، گفت من که امروز این کارو کردم ؛ اتاقو تمیز کردم ؛ فلان کردم

منم کلی تشکر و  دعاش کردم ذوق زده شده بود

گفتم دعا میکنم هر چی میخوای خدا بهت بده😊😊

من خیلی روش کار میکنم

مثلا امروز بهش گفتم باهات قهر گفت باشه 

شب اومد کلی بگو بخند کردیم بعد گفتم من هنوزم باهات قهرمااااا اما چون دوست دارن باهات حرف میزنم اونم کلی ذوق کرد😍😍😍

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤
مثلا کششششش دار میگم عششششقممممم یه لیوان آب به من‌میدی عزیززززززممم برقا رو خاموش کن همسرجاااااان ...

رضا امشب به من می گفت داری می ری بخوابی لامپ ها رو خاموش کن  که بعد من نخوام خاموش کنم

مثلا کششششش دار میگم عششششقممممم یه لیوان آب به من‌میدی عزیززززززممم برقا رو خاموش کن همسرجاااااان ...

اومده بود واسه قناری ها دونه بریزه تمام پوست های دونه های قبلی رو به جای سطل اشغال ریخته بود کنارش😱😭😭

جوووووون با سیاست کی بودی شما آفرین به تو اوایل تاپیک یادمه چقدر مشکلات داشتی اما الان میبینم چجوری یه ملکه شدی عین خودممممم 😍

من یه ملکه دوست داشتنی هستم خداروشاکرم بابت همه چیزهایی که من داده ازجمله دخملم  

دوستان عزیزای دلم من فردا تعطیلم درنتیجه امشب داشتم تو تاپیک گشت میزدم تاپیک اون دوستمون که بالا تگش کردم رو دیدم پیشنهاد میدم بخونیدس عالیه یه عالمه انرژی مثبت به من داد قشنگ معلومه ایه آدم باسواد وباتجربه نوشته حتی حس کردم شاید روانشناسی چیزی باشه من حتی ذخیره کردم وبا اینکه این خانومو حتی یه بارم ریپلای نکردم خیلی ازش خوشم اومده دوست داشتین شما هم بخونید مرتبط با همین تاپیک هست

زنانگی خیلی وسیعه وهرکس معنی واقعی اونو درک کن واقعا قوی میشه.

زنانگی وقتی به اوج خودش میرسه ، خبری از دغدغه های سطح پایین نیست.اون زن هرگز خودش را با مادرشوهرش مقایسه نمیکنه .میپذیره که مادر دارای جایگاه متفاوتی هست و خودش هم معشوقه شوهرش هست و این دو شخصیت نمیتونه در یک نفر با هم برای شوهر باشه.درسته که زنها گاهی برای شوهرشون مادری میکنند ولی چیزی که زن به شوهرش میده با مادری کردن توفیر داره.یک زن در مقام معشوق برای شوهرش میتونه هم خودش را به درجه ملکه برسونه و هم شوهرش را پادشاه کنه اگه به قول یه بزرگی بتونه فانوس راه باشه...

زنی که زنانگیش در اوج هست ، براش مهم نیست که چه کسی تو فامیل  مبلمان خونه شون را عوض کرده، جاریش چه زمانی بچه دار شده و چرا بهش دیر خبر دادن .نگران نیست که نکنه مادرشوهرش مغز شوهرش را پر کنه چون مطمین هست خودش قلق شوهرش را پیدا میکنه.براش تیکه و کنایه های فامیل شوهرش و یا همکاراش و همسایه و... اونقدر بی ارزشه که بدون هیچ کلمه ای رد میشه و لبخند پیروزمندانه میزنه.شنیدین که میگن وقتی تو یه ورزش رزمی داری می بازی ، یه لبخند به رقیبت بزن! رقیبت به خودش شک میکنه! میگه این که داره میبازه پس لبخندش چه معنی داره؟! نکنه میخواد فن دقیقه اخری بهم بزنه و ببازم؟😁😁

زنانگی باعث میشه که انتظاراتت از ادمها پایین بیاد، واقع بین باشی، با یه حرف و یه کنایه اصلا به هم نریزی، تو جمع یهو اونقدر مخت هنگ نکنه که گریه ت بگیره، فکر نکنی که در لحظه  نیاز هست حرفی را حواب بدی و یا جبران کنی،...

زنانگی باعث میشه زن خیلی مهربون بشه .گرم باشه، صبور بشه.به موقع بتونه بگه”نه” و ”چشم” های به موقع و چاره ساز بگه.زنانگی باعث میشه همه دوستت داشته باشن، احترام بذارن بهت.فروتن باشی.منفور نباشی، 

الان خیلی چیزها تو جامعه قاتی پاتی شده.دخترها شروع کردن لات شدن.حرفای پسرونه میزنن.مثلا میگن:”حال کردی” یا مثلا میگن ”برو باوووو” 

یا قلیون میکشن، تو پارتی ها با قیافه های پلنگی شرکت میکنند، گوشی اپل و ماشین شده جزو کلاس کاری زنها.

اگه سایز بدنت فلان باشه میشی جذاب!

شلوارهای ارتشی میپوشن و با صدای لاتی و حرکات سخیف رفتار میکنن...

هر چی جلف تر باشی بله دیده ها به سمتت بیشتر میاد.

ولی ایا احترام دریافت میکنی؟؟؟ من خودم ادم غیر مذهبی هستم فکر نکنید با یه من یه خانم چادری هستم که نماز شبم ترک نمیشه😀

ولی ارزش و اعتبار یک زن به این چیزا نیست.یه زن میتونه جلوی خاستگارش حتی نیاز جنسی ش را نشون بده ولی با سیاست و زنانگی بدون حتی لمس شدن ! من نظری روی روابط قبل از ازدواج ندارم و هر خانمی با اعتقاداتش باید تصمیم بگیره، ولی برخی چیزا مسایل کلی هست که میشه در موردش حرف زد.

یک زن با شوهرش میخوابه ولی فردا صبحش هنوز محترمه. چون اون زن خارج از اتاق خوابش بلده چطور برخورد کنه.مسایل غریضی را با بی احترامی یکی نمیدونه.مثلا دیدین که پسر و دخترها تا نامزد میکنن و یه کمی صمیمی میشن شروع میکنن جوک جنسی گفتن، یا در مورد پدر زن و مادرزن جوک برای هم میفرستن و هر دو میخندن.یک زن باهوش هرگز این مسایل را در قالب جوک در نمیاره و جلوش را میگیره با سیاست.زنانگی باعث میشه تو اتاق خوابت بهترین باشی و خارج از اون بسیار محترم و دوست داشتنی.وقتی هر چیزی را سر جای خودش قرار بدی😎😎😎 خدایی خیلی دارم بهتون ایده های خوبی میدما.ادم وقتی میخواد با تمام وجودش به هم نوعاش کمک کنه ،خدا کمکش میکنه بهترین جملات بیاد تو نظرش😍