2737
2739
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1319311 بازدید | 33785 پست
سلام گلی جون پستاتوک میخونم خیلی ناراحت میشم برات عزیزم...زمانی ک توخونه میپلکه دورت بهش بگو دوست دا ...

من انتظار ندارم جلو خانوادش اینجوری باشه فقط میم اونجام بهم احترام بزار ولی بازم کار خودشو میکنه

من انتظار ندارم جلو خانوادش اینجوری باشه فقط میم اونجام بهم احترام بزار ولی بازم کار خودشو میکنه

انتظارتو به صفر برسون اینجوری دلگیری و ناراحتیت کمتره

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقيقا اين مشكل رو نداشتم ولي وقتي به خودت احترام ميزاري در همه موارد تغيير ميكنند ولي باهاش با ملايم ...

خودم میدونم که همه اینها هس تو این هفت سال فهمیدم ولی واقعا اذیت میشم بهشم با آرامش گفتم فقط میگه شرایط ایجاب میکنه من هرکاری میکنم برا زندگیمونه(خوب حرف الکیه اینا)

تو جمع ها ازش فاصله بگیر قبل از اینکه پس بزنه خودتو دور کن و خودت به خودت اهمیت بده نگاهش نکن ابدا خ ...

خیلی خوشحالم که حالت خوبه گلم...من از همه اطرافیانم انتظارمو به صفر رسوندم و علاقمم به صفر رسید،میتونم از شوهرمم انتظارمو صفر کنم ولی دیگه علاقه ایم نمیمونه....این راهکارتو انجام میدم و نتیجه ام میده ولی نتیجش اینه که اونا یه رفتار بدی با من میکنن و همسرمم میگه حق با فلانیه(اون کسی که رفتار بدو کرده)من خیلی تو آرامش میم اصلا اینطوری نیس اون رفتارش بد بود نه من و از شوهرمم فاصله میگیرم خیلی ریلکس اونم میشینه با اونا میه و میخنده منم بیخیال یجایی به گوشیم ور میرم بعد میاد طرفم بام حرف میزنه و این چیزا ...ولی بازم کارش زشته

2728
دقيقا اين مشكل رو نداشتم ولي وقتي به خودت احترام ميزاري در همه موارد تغيير ميكنند ولي باهاش با ملايم ...

من میدونم مژگان جان مطمئنم قصدش آزار یا بیاحترامی یا تحقیر من نیس...ولی خودبخود داره اینکارو میکنه

گوشیشو خاموش کرده ؟  خبری ازش گرفتی به منم بگو دلبر جون 😞

خاموشه نگرانشم بهم پیام داده بود ندیدم این دوروز مسافرت بودم من الان تازه پیامشو دیدم خاموشه ولی نگرانشم😞😞😞

من یه ملکه دوست داشتنی هستم خداروشاکرم بابت همه چیزهایی که من داده ازجمله دخملم  
🙄🙄🙄 روزس حتما ما خیلی اوکی نیستیم برا همین کم میام نکنه اینجام فوران انرژی منفی کنم

عزیزم اطلسی جونم هروقت دردل داشتی بگو عزیزم این چه حرفی اگه قرارنباشه حال همو خوب کنیم دردل همدیگه روگوش کنیم پس این تاپیک به چه دردی میخوری انرژی مثبتم خوبه اما هیچ کس هرروز انرژیش مثبت نیست

2738
شیرینی نخودچی بازم ساخت رویا😄😄❤ دستور دو تا عکس هم از تاپیک ماریا قناد گرفتم  شما هم استفاد ...

به به عالی

استاتر عزیز کمکم کن زندگیم ب ی مو بنده کمکم کن اونقد بدهن بودم ک شوهرمم تبدیل کردم به ی ادم بددهن& ...

سلام عزیزم 

خوش اومدی به جمعمون 

خانمی فقط خودت باید اراده کنی و به خودت کمک کنی 

رفتار شوهرت آیینه ای مقابل رفتار خودته 

پس باید خودت رو تغییر بدی

شما لبه ی پرتگاه هستی 

پس باید تلاشت دو چندان باشه 

اول تاپیک رو بخون 

همه ی کارهایی که من کردم رو شما هم بکن 

اول تو پیام ها قربون صدقه برو 

تو تنهایی جلو آیینه تمرین کن و بعد جلوی شوهرت 

یه خرید میکنه تشکر و قدردانی کن و ته جملت عزیزم استفاده کن 

دفعه بعد به جای عزیزم بگو عشقم 

میوه بیار و همونجور که واسع بچه هات میوه پوست میگیری واسع شوهرتم چوست بگیر 

هر وقت زنگ زد خیلی شاد و سرحال جوابشو بده 

کارهایی که من انجام دادم رو انجام بده 

دو سه هفته به عنوان تنوع و تمرین بهش نگاه کن و نتیجه ی کارهارو تو رفتار شوهرت ببین

از همین الان بگم سخته و ممکنه یه جاهایی کم بیاری 

دیگه بقیش باخودت 

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂
خودم میدونم که همه اینها هس تو این هفت سال فهمیدم ولی واقعا اذیت میشم بهشم با آرامش گفتم فقط میگه شر ...

از كجا ميدوني شايد يه چيزي هست كه نمي تونه بگه در ضمن بقول معروف هندونه بزن زير بغلش وقتي ميگه شرايط ايجاب ميكنه تو هم بگو ممنونم از اينكه به فكرمي مي دونم كه دوستم داري ولي احساس بدي بهم دست ميده تو كه اينقدر خوبي چرا با يكم توجه بيشتر و احترام زندگيمونو گرمتر نمي كني تا  از جونيمون لذت بيشتري ببريم  .  

قدم بعدی ظرفای لب پر یا رنگشون کم شد همون ظرفای دم دستی رو گذاشتم تو کارتن بردم انبار تصمیم گرفتم ا ...

چقدر خوب در صورتی که خیلی ها مثل من دلشون نمیاد از ظرف های شیکشون برای خودشون و به طور روزانه استفاده کنن

خاموشه نگرانشم بهم پیام داده بود ندیدم این دوروز مسافرت بودم من الان تازه پیامشو دیدم خاموشه ولی نگر ...

تو پیام متوجه شدم بحثشون شده و شدیدا دلخور بود از شوهرش 

منم تو فکرشم همش 

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂
2706