2733
2734
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1321008 بازدید | 33786 پست
عزیزم مرسی از محبتت ❤🌹🌹 بنظرم دختر و پسر هر دو عالین  وجودشون هر کدوم به نوعی دلگرمیه  ...

برعکس من دقیقا😐رویا جون با سوالاتی که ازاول تاپیک تا الان ازت داشتم میشه شخصیت منو بگی 💁‍♀️💁‍♀️💁‍♀️

من یه ملکه دوست داشتنی هستم خداروشاکرم بابت همه چیزهایی که من داده ازجمله دخملم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آقا من دهنم صاف شد😢😢😢😢 هربار میریم خرید من دارم خرید میکنم شوهرم یه چیزی میبینه که تو شهر مادرش ...

از مامان وخووهرش دوره ینی اونا یه شهر دیگه اینم یه شخر دیگست😚

آقا من دهنم صاف شد😢😢😢😢 هربار میریم خرید من دارم خرید میکنم شوهرم یه چیزی میبینه که تو شهر مادرش ...

بنظرم یبار که داشت  واسه مامانش میخرید  توهم بگو وای مامانم منم گفت اگه فلان چیز رو یه موقع رفتی بیرون دیدی بی زحمت واسم بگیر....ببین چی میگه باید یادش بدی  همونقدر که اون واسه خانوادش ارزش قائل هست توهم همون میزان برات خانوادت مهم هستن البته با سیاست و روی خوش 

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘
2731
انتی بیوتیک هاتو به موقع استفاده کن .... زمانیکه دستشویی میری ناحیه تناسلی رو از جلو به عقب خشک و تم ...

اخه برای بارداری اقدام کردم چطور ک  م استفاده کنم. فقط تکرر دارم نه سوزش نه درد شدید. ممنونم ازتون 

من به خدا و معجزه اش ایمان دارم .
خب لاااااامصب مادرشهههههههه مادرش 😅😅🤦‍♀️ هر چی بیشتر حساسیت نشون بدی همسرت بیشتر میره سمت مادرش ...

تو لابد مادرشوهرت خوبه عزیزم امکان نداره کسی تا زخم نخوره الکی لج کنه اصلا بحث لج نیست وقتی میری اونجا یا تو قیافن یا بهت تیکه میندازن یا باهات دعود کنن یا فقط شوهرتو آدم حساب کنن خودتو نه معلومه توهم بدت میاد برو خداروشکر کن مادرشوهرت خوبه که تورو جذب کرده اگه چندبار دخالت کنه تو روابطتتون بهت بی احترامی کنه به خاطر دختراش باهات حرف نزنه میتونی درک کنی پس لطفا قضاوت نکن اما ححسابی قدر مادرشوهرتو بدون اگه هیچ کدوم ازاین رفتارهارو نداره

عزیزم باردار نیستم اقدام کردم برای بارداری

من قبل بارداری خیلی نتیجه میگرفتم از مصرف دمنوش پونه تا یکم عفونت و تکرر ادرار میگرفتم دو روز مداوم میخوردم خوب خوب میشدم اگه مطمعنی حامله نیستی بهت توصیه میکنم 

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘

[QUOTE=87928989]بنظرم یبار که داشت  واسه مامانش میخرید  توهم بگو وای مامانم منم گفت اگه فلان چیز رو یه موق ...[/QUOTE 

به نظر من اگه خانم منبع درامد داشته باشه ایرادی نداره برای خانوادش خرید کنه اما اگه خونه دار باشه نباید از همسرش انتظار خرید برای خانواده خودش رو داشته باشه . و اینکه بخدا هر چقدر جبهه بگیرید بدتر میکنن بی تفاوت باشید خودشون بعد مدتی اینکار رو کنار میزارن

من به خدا و معجزه اش ایمان دارم .
2740
مهسا گاز گرفتین

سینک وصل کرده بودیم من فک کردم کلا کاراتموم شد ولی ن پسرداییم بایدمیومد اون چوب ک روی کابینت میزارنوبزاره روکابینت برش بده بعدگازوبزاره روش ازشانس بدمون دستشو اره زد بخیه خورد الان نمیدونم بایدیجوری وصل کنه ماه رمضونم نزدیکه

اگه الماس هم باشی...یه تیکه روتاجمی😍🤩
سلام به نظرتون عفونت ادراری برای بارداری مضر هست

آره هدیه جون مضره قبل بارداری حتما چکاب کامل کن که اولا تیروئید نداشته باشه دوما کم خونی وعفونت ادراری

2706