2752
2734
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1332697 بازدید | 33787 پست

آره رویا جان منم کل دیشب رو بیدار بودم و داشتم فکر میکردم آخه ماها چرا اینقد به شوهرامون وابسته ایم.یادتونه اوایل ازدواج همش اونا دنبال ما بودن دلیلش این بود که به خودمون میرسیدیم برا خودمون ارزش قائل بودیم.گفتم من که دعواهامو کردم و گریه هامو کردم و تا دلت بخواد بهش گفتم این درسته و اون غلطه همشم دنبال جذب محبتش بودم.حالا میخوام این راهم امتحان کنم میخوام دیگه هر کاری میکنم برا دل خودم باشه.به قول تو میخوام یه مدت رهاش کنم و به خودم برسم.چند شب پیش که بهم گفت برو باشگاه به خاطر بچه ها گفتم نه ولی الان میخوام برم.

خدایا فقط صبر  
وقتی رهاش کنی و به خودت برسی ترس برش میداره میگه دیگه آویزونم نیست و داره به خودش میرسه باور کن بخ ...

الان شوهرت اینجوریه واقعا میترسه از دستت بده.؟راست میگی ما زنا بعد ازدواج زیاد آویزونشون میشیم اونا فکر میکنن چه خبره باورت میشه قبلنا روزی 7 و 8 بار بهم زنگ میزد ولی الن همش میگه سرم شلوغه نمیتونم و منم همش بهش پیله میکنم و انگار میخوام محبت رو گدایی کنم

خدایا فقط صبر  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خوب خانمای گل تاپیک بیایین دیگه به هم قول بدیم از برخورد بد شوهرامون حرف نزنیم بیایین یه مدت رهاشون کنیم و فقط احترامشون رو داشته باشیم و بحث و دعوایی شد سکوت کنیم و بعدش در آرامش بهشون بگیم ناراحت شدیم.ولی تا میتونیم به خودمون برسیم دیگه بسه آویزون شدن مردا رو هر چه قدر دور و برشون باشین جواب عکس میده.اوایل آشناییتون یادتونه همش دنبالتون بودن چرا؟چون شاد بودیم چون به خودمون میرسیدیم چون غر نمیزدیم

خدایا فقط صبر  
منم خیلی بددهن شدم داشتم شوهرمو عوض میکردم از فقیر زندگی کردن از مدل اینکه جوون میدند اما پول نمیدند ...

چرا ربطی به هم سطحی نداره منظورم راجب سطح تحصیلات خیییلی مهم ک شوهر ادم یا نحصیلاتش باخانمش یکی باشه یا بیشتر ولی کمتر از خانم نباشه 

مادان دختري روياپرداز👻
معلومه که همه ی مردا فکر میکنن که زندگی رو واسع زنشون همه جوره تامین کردن  شوهر منم همش تو دعو ...

باشه عزیز م چشششششم اول خودم خودم خودم خودم😊 ولی دیشب خیلی حالم بد بود بهم فشار اومده بود ک ی سری چیزا رو مستقیم گفتم ک نباید می گفتم ب خاطر همین حرفایی رو شنیدم ک نباید میشنیدم😥😥 الان هم حرفای اونو فراموش میکنم تا حالم خوب بشه و باهاش مهربون میشم

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر ؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد ❤😍😍

بچه ها خیلی عالی بوووود.

از استارتر و رویاجون و همه کسایی که تجربیاتشون رو در اختیار ما گذاشتن ممنونم.

فقط چطوری میشه تاپیک رو سیو کرد؟؟؟؟

چون به نظرم ما خانوم ها باید چند وقت یکبار با خوندن این مطالب خودمونو پرانرژی کنیم.

بچه ها منم یه تجربه ای دارم که شاید گفتش خالی از لطف نباشه. به هرحال سال اول زندگی جزو مرگ صحنه ی زندگی محسوب میشه . چون همه چیز جدیده و به خیلی هاش عادت نداریم. و ممکنه بحث ایجاد بشه (البته از من سال اول بود ) من کاری که کردم این بود که سعی کردم از زنان موفق الگو بگیرم که یکی از این زن ها توی سریال ترکیه ای به نام حریم سلطان هست. اسم این زن خرم سلطان بود. که زن سوم یکی از پادشاهان عثمانی میشه و اونقدر محبت میکنه و لوندی میکنه که پادشاه نه تنها به دو تا زن قبلش دیگه محل نمیده بلکه دیگه زنی هم نمیگیره و اینکه پسر خرم سلطان را ولی عهد میکنه.

بچه ها من همیشه از این سریال الگو میگیرم همه قسمت هاشو از اینترنت دانلود کردم و حتی گاهی که انرژیم میفته یکی از قسمت هاشو میبینم .

شوهر من بعد از ازدواج با من خیلی کارو بارش خوب شد و گاهی وقتا بعضیا میگن که مرد که پولدار بشه شلوارش دو تا میشه اما من از صمیم قلبم اعتماد دارم که تا من نخوام این اتفاق نمیفته چون کار من خیلی آسون تر از خرم سلطان هست که یه پادشاه رو توی دستش گرفته بوده.

یه تجربه دیگه که باعث عوض شدن رفتار و سلیقه شوهرم شد  من موهای فر درشت مدل اس دارم و عاشقشونم ...

دقیقااا شوهر منم موهای صاف و‌لخت دوست داره دوهفته پیش رفتم گلت کردم شش ماهه صاف بشن اما خداییش موها مواجم قشنگتر بود الانم شوهرم فهمیده و میگه به هرکسی یه چیزی میاد به تو همون فر و مجعد بیشتر میومد الان همش منتظریم تا اثر این گلت مسخره بره

ولی من ناراحت میشدم وقتی همسرم میگفت صاف دوس دارم میگفتم حتما موهای عشق اولت صافه که که موهای به این قشنگی من به چشمت نمیاد

لطفا برای روح پدرم یه صلوات بفرستید🌱

سلام دوستان عزیز 

خوبید

من انروز امتحان رانندگی داشتم بار دوم شهری ک قبول نشدن ایقد حالم گرفته بود دوس داشتم با شوهرم حرف بزنم دلداریم بده اما یک هفته هس که زنگ نزده دوبار واسه امور کاری هی پیام میداد اونم عادی که من جوابش دادم 

خلاصه خیلی حالم گرفته بود ظهر خونه نرفتم رفتم امامزاده شهرمون یه زیارت عاشورا خوندم گریه کردم حرفامو ب خدا زدم کمی خالی شدم رفتم خونه باخودم گفتم من شوهر کردم ک همدمم بشه اما بارغمم شده

چه روز خوبیه امروز      مگه نه؟؟  
خانم ها یه سوال داشتم اگه نامزدم بهم زنگ زد که هنوز نزده ب نظرتو ن جوابش ندم؟؟؟؟ چیکار کنم ؟؟؟اگه جو ...

هیچی ما اینجا قرار گذاشتیم فعلا به فکر خودمون باشیم و شوهرامون رو بی خیال شیم.تماس گرفت باهاش محترمانه حرف بزن ولی زیاد پیگیرش نشو چرا بهم زنگ نزدی به خودت احترام بذار تا اونم بهت جذب شه

خدایا فقط صبر  
2706