2752
2734
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1332995 بازدید | 33787 پست
سلام.حالم بدع دیشب خیلی شب بدی بود از هر چی مرده متنفر شدم از شوهرم بدم اومده واقعا دیگه دست و دلم ن ...

دقیقا مثل من دیشب حرف زدیم ی چیزی گفت ک خیلی ازش درگیرم حس میکنم دوسش ندارم

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر ؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد ❤😍😍
چشم تمام تلاشمو میکنم بهش زنگ نمیزنم  پیام نمیدم خودش زنگ میزنه و پیام میده

آفرین 

بهش شوک وارد کن عزیزم

بزار از خودش بپرسه چیشده که زنگ نمیزنه ، زنم که همش از دلتنگی میگفته قبل رفتن

وای زنگ زد سرحال و شاد جواب بده ، خیلی هم دلتنگی نکن و قربون صدقه نرو

کاملا نرمال و میانه باش

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه سوال  وقتی تلفنی صحبت میکنید با همسراتون برای اینکه مشتاق باشه راجع به چه چیزایی صحبت میکن ...

من جدیدا خیلی پشت تلفن شاد جواب میدم

از همون الو گفتن 

انقدر سرحال صحبت میکنم که شوهرمم به وجد میاد

کم کم سوژه واسع صحبت پیدا میشه

ولی قبلا جوری حرف میزدم که شوهرم از زنگ زدن پشیمون میشد‌😆

منم امشب باهاش حرف زدم😭😭 گفت من نمیدونم نمیفهمم تو چی میگی اینا ک میگی 😭😭 آخرش هم گفت بشین زندگی ...

معلومه که همه ی مردا فکر میکنن که زندگی رو واسع زنشون همه جوره تامین کردن 

شوهر منم همش تو دعوا میگفت خوشی زده زیر دلت 

مریم جون نمیدونم چیشده دقیقا و شما چیا گفتی 

ولی راه درستی انتخاب نکردی

ما دوست نداریم بخاطر ما دعوایی بینتون ایجاد بشه 

شما باید قدم قدم بری جلو

هنوز وقتش نرسیده که شوهرتو تغییر بدی

باید اول خودتو تغییر بدی جان من

نه اینکه مستقیم بری بهش بگی که تو هم وظایفی داری که بهش عمل نمیکنی

معلومه که عکس العمل بدی نشون میده و مقابله میکنه با این حرفت

خانوما هزار بار گفتیم اول خودتون 

خودتون رو تغییر بدین و دوست داشته باشین

بعدش سیاست داشته باشین

چرا عجله میکنی دختر خوب

سلام.حالم بدع دیشب خیلی شب بدی بود از هر چی مرده متنفر شدم از شوهرم بدم اومده واقعا دیگه دست و دلم ن ...

سلام بانو جان

چیشده عزیزم 

دقیقا بگو چه اتفاقی افتاد

من بهت اجازه نمیدم انقدر زود جا بزنی 

بخاطر دو تا بچه هات اجازه نمیدم 

گلبوته و رویا جان بیایین بگین چیکار کنم.شوهرم وقتی عصبی میشه دیگه هیچی حالیش نیست براش فرقی هم نداره جلوی جمع باشه یا نه دیروز از سر کار اومد و گرفت خوابید و پسرمم هی سر و صدا میکرد و خواهرمم خونمون بود که یه دفعه عصبانی شد و داد و بیداد منم گفتم آروم باش همسایه ها میشنون بهم گفت تو حرف نزن خفه شو اونم پیش خواهرم.البته دفعه ی اولشم نیست بارها پیش بقیه خردم کرده.منم فقط سکوت کردم تا خواهرم رفت هی میومد بچه ی کوچیکمو ازم میگرفت و میگفت برو استراحت کن و همش دور و برم بود ازم سوال میپرسید مثلا میخواست از دلم در بیاره ولی خیلی از دستش شاکی بودم گفتم خواهشا باهام حرف نزن

خدایا فقط صبر  

سلام روز خوش 

عزیزایی که اومدن پیام گذاشتن از نا امیدی از رفتار شوهرشون و یا جوابی که داده

مگه قرار ما و گلبوته جان این بود که بریم آواربشیم سرشوهرمون 😂 اشتباه رفتی برگرد👉

خوب گلای من ما گفتیم اول خودمون قصد داریم صبر و سیاست و سکوت رو در خودمون زیاد کنیم

انتظار رو به صفر برسونید از شوهر☝☝رهااااش کنید لطفا 

فقط و فقط خودتوووون 

نکته تا اطلاع ثانویه انتظار محبت و عشق ورزی 

و توجه ویژه از شوهرتون نداشته باشید 

چون اگه گله و اعتراض کنید با در بسته روبرو میشوید ☝😊

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨
گلبوته و رویا جان بیایین بگین چیکار کنم.شوهرم وقتی عصبی میشه دیگه هیچی حالیش نیست براش فرقی هم نداره ...

عزیزم متاسفم از این اتفاق ولی این پیامد رابطه گذشته شماست حتما اثارش میمونه ولی شما دلسرد نشو مث خودش نباش

شروع کن به باز سازی خودت و اصلا توجه نکن قوی باش منم گذروندم 

حین بازسازی رفتار خودم تو یه دعوا تمام وسایل اتاقمو شکست عصبی و داد میزد

نا امید نباش الان آقا شده متین و آروم

من به غیر از آرامش از نقطه ضعفش روی بچه ها 

استفاده کردم و گفتم صورت خوشی نداره که پدرشونو اینجوری ببینن و....تاثیر داشت

یه نکته وقتی شوهرت داره استراحت میکنه

فضا رو براش مهیا کن آروم کن حتی به بچه مدام تذکر بده پدرت خواب آرامتر حالا حتی اگه بچه گوش نکرد 

همین که شوهرت بشنوه که داری بخاطر اون به بچه تذکر میدی حس خوبی براش داره

زیاد قهر نمون عذرخواهیشو بپذیر و لی بهاش صحبت کن بگو این کار شخصیت آدمو خرد میکنه

از ترفند کاغذ استفاده کن 

ولی برای خودت بنویس و بزن رو دیوار جایی که شوهر تم ببینه

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨

بعضی وقتا فکر میکنم واقعا دوستم نداره.آخه مگه میشه زنتو دوست داشته باشی ولی راحت بهش توهین کنی.معذرت خواهی بعدشم بخوره تو سرش.کل شب رو میخواست از دلم در بیاره ولی من بدجور دلم شکسته.بدجور میخوام ازش انتقام بگیرم ولی نمیدونم چطور میخوام بترسه از اینکه دیگه دوستش نداشته باشم چون بهش گفتم کسی که بیشترین توهین رو بهم کرده تو بودی چطور انتظار داری بیشتر از بقیه دوست داشته باشم.خیلی بهش برخورد ولی میخوام این احساس خطر رو داشته باشه ممکنه منو از دست بده چون واقعا هم دیگه دوسش ندارم انگاری

خدایا فقط صبر  
عزیزم متاسفم از این اتفاق ولی این پیامد رابطه گذشته شماست حتما اثارش میمونه ولی شما دلسرد نشو مث خود ...

خیلی وقت بود خوب شده بود ودیگه از این کارا نمیکرد ولی دیشب دیوونه شده بود 

خدایا فقط صبر  

یه تجربه دیگه که باعث عوض شدن رفتار و سلیقه

شوهرم شد 

من موهای فر درشت مدل اس دارم و عاشقشونم

ولی شوهرم موی صاااف دوس داشت 

چند بار صاف کردم براش 

ولی اگه یادتون باشه گفتم بعد یه مدت برگشتم به مدل گذشته همونی که ذاتم بود و دوست داشتم

بنابراین دیگه صاف نکردم 

ولی می‌رسیدم به مو هام و کلی تعریف میکردم ازش مرتب و می گفتم ببین من خدادای مو هام فر. اس هست دیگه بیگودی و... آرایشگاه نمیخواد و کلی تعریف دیگه اونم نگاه میکرد و احساس کردم خوشش اومده چون دیگه نمیگفت صاف کن(اگه می گفتم نمیکردم😀

خلاصه یه روز خواهرش گفت فردا میخوام برم آرایشگاه صاف کنم موهامو میای بریم من گفتم نه

و شوهرم فورا گفت فر موهاشو دوس دارم همین جور قشنگه تا صاف 

خواهرش اینجوری شده بود😮😦😦

بعد شوهرم دس کرد تو مو هام گفت حیف ای حلقه های خوشگل نیست که صاف بشن 

ببینید اعتماد به نفس و گفتن و تعریف از خودتون جلو شوهر حتی باعث میشه فکرش و سلیقه اش عوض بشه پس خسته نشین با پروویی تمام پیش برید 

من نه سنگم نه آهن 

من فولادم اینقدر که محکم و انعطاف پذیرم

پس روزگار هر چقدر خواست اذیت کنه من کم نمیارم 💪😄

سلام بانو جان چیشده عزیزم  دقیقا بگو چه اتفاقی افتاد من بهت اجازه نمیدم انقدر زود جا بزنی&nb ...

گفتم چی شده.گلبوته جان دیگه کم آوردم چطور ازم انتظار داری بهش محبت کنم در حالی دلمو شکسته

خدایا فقط صبر  
گفتم چی شده.گلبوته جان دیگه کم آوردم چطور ازم انتظار داری بهش محبت کنم در حالی دلمو شکسته

به خودت محبت کن

اونو فقط ببخش و رها کن

شروع کن یه دوش بگیر بسم الله بگو 

از خدا کمک بخواه خیلی زود جا زدی 

خیلی وقت بود خوب شده بود ودیگه از این کارا نمیکرد ولی دیشب دیوونه شده بود 

دلگیر نباش یکم حق بده که کم بیاره ولی بهت قول میدم دلم خیلی روشنه که میای اینجا از موفقیتهای پشت سر هم پیام میزاری 🌹

بعضی وقتا فکر میکنم واقعا دوستم نداره.آخه مگه میشه زنتو دوست داشته باشی ولی راحت بهش توهین کنی.معذرت ...

وقتی رهاش کنی و به خودت برسی ترس برش میداره

میگه دیگه آویزونم نیست و داره به خودش میرسه

باور کن بخودش میاد 

دنبال انتقام و تلافی نباش روح خودت آسیب میبینه

2706