2737
2739
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1319210 بازدید | 33785 پست
عزیرم اسم تاپیک یا لینکشو بده

دنبال باور های جدیدی هستم برای رشد خودم  

عنوان تاپبکش بود

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
ی جاهایی کارای خوبی کردی ی جاهایی دیگ شکل سرکوب نااگاهانه خود واقعیت رو گرفتی  این بده  قر ...

سلام مهر ماهی جان 

شما کاملا درست میگی اتفاقا من از این مورد استفاده کردم برای جلب شوهرم 

وقتی همیشه شاد باشی و شوخی شیطانی کنی 

و وقت بیماری نتونی شوهر بیشتر مریضی و کسالت شما رو درک میکنه

من کاملا حالتهای زنونه و احساس خودمو براش توضیح دادم که چه موقع چه درد و یا احساسی دارم 

موقع دوره ماهانه استراحت دارم کار و غذا درست کردن ندارم مخصوصا اولاش و شوهرم کامل و با رضایت رسیدگی میکنه حتی به بچه ها چون میدونه و منتظر شوخی کردن و شاد بودن منه 

دقیقا دیگه با غر و گلایه حال بدمو نمی گم 

فقط سکوت و نداشتن آرایش میفهمه ناراحتی دارم میاد بغلم میکنه و علت رو میپرسه 

اگه روحی باشه اونقدر شوخی میکنه تا حالم خوب بشه 

در واقع برای ادامه داشتن این روند رفتاری شوهر باید رک بهش بگی و تشکر و تعریف کنی 

مثلا ممنونم که اینقدر حالمو خوب کردی تو چقدر قدرت داری عشقت مث دارو میمونه برام❤

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خووووووش بحالت استارتر منم غر غروام خیلی  شوهرمم خسیسه همیشه حسرت میخورم  تنبله درگیر کا ...

آدم خسیس پول نمیده واسه سیستم ماشین

پس خوشحال باش که خسیس نیست این یه مورد خوب

وقت دعوا به اوج رسید و مرز زدن دست نگه دار

نزار برسه به زدن در واقع کنترل زبان

خودتو دس کم نگیر زبانی داری که کل بدن شوهر تو به آتیش میکشی و اونم میزنه پس قدرت زبانتو کنترل کن با سیاست خرجش کن

چرا برای ماشین خرج میکنه ولی برای شما نه  

چون ماشین غر نمیزنه هر وقت شوهرت بخواد روشن میشه باهاش کاملا همراهی میکنه 

برا تفریحاتش خریدش و.....همراهشه بدون حرف

البته حق میدم سخته برات ولی حقیقت اینه اول باید به ظاهر نشون بدی حق با اونه آروم و مظلوم بشی ولی وقتی شوهرت حساسیت نسبت به شما رو کم کرد اونوقت موقع استفاده از سیاست شما میرسه بهت قول میدم میتونی کاری کنی که همه زندگیشو بپات بریزه🌹

هیچ وقت نگو تو اینو نمیخری بگو ما به گوشت احتیاج داریم و یا ....وقتی خرید تشکر زیاد یادت نره خیلی خیلی مهمه

هیچ وقت نگو تو خسیس هستی چون واقعا میشه ازش تعریف کن جلوی شوهرت به دخترت بگو نگاه بابا چی خریده وای همراه باذوق 

عزیزم یکم غرور رو بزار کنار باید مث بچه ها بالا پایین بپری و ذوق کنی و بغلش کنی 

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨
آدم خسیس پول نمیده واسه سیستم ماشین پس خوشحال باش که خسیس نیست این یه مورد خوب وقت دعوا به اوج رسی ...

وای ممنونم از راهنماییت مخصوصا بخش ماشین دقیقا همینطوریه 🤣🤣🤣🤣

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
2728
سلام مهر ماهی جان  شما کاملا درست میگی اتفاقا من از این مورد استفاده کردم برای جلب شوهرم  ...

سلام عزیزم 

کاملا درسته  افرین 

شما تونستی  خود واقعیت باشی و همسرت همونو‌پذیرفته 

امیدوارم همیشه شاد و خوشبخت باشی عزیزم 😘😘😘😘😘😘

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
درسته.  خوشبخت باشی عزیزم  ی کاربر هم بود پرنسس ۳۹ تاپیک زده بود حدود صد و هشتاد صفحه ای ...

ممنونم حتما میخونم 

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂
اینم یکی از اون ایده آل سازی هایی هست که روانشناسان میگن غلطه شوهر باید خود واقعی زن رو‌ببینه   ...

درسته حق با شماست 

ولی تو زندگیه من وضع جوری شدم بود که من همیشه شلخته بودم

حتی شونه نمیزدم به موهام. شوهر من همیشه دوست داره به خودم برسم و شیک باشم. در کنار اینا شاد و سرزنده

هر وقت نگام میکرد میگفت لبختد بزن چرا قیافت مثل عزاداراست 😑

از بس آرایش نمیکردم که عادت شد براش. یوقت میخواستم واسع بیرون ارایش کنم هی غر میزد چه خبره. چقدر رژ زدی یا مگه داریم میریم عروسی..‌

این جمله ها خیلی عصبیم میکرد

تصمین گرفتم منو موقع آرایش نبینه. من آرایشم ملایم و دخترونست اکثرا

دیشب که پریود شدم اصلا حالم زار بود

جوری که فقط ماسک صورت گذاشتم

شوهرم که اومد خونه متوجه شد مثل هنیشه نیستم. بهم گفت استراحت کن

چون نتونسته بودم دخترمون رو حموم کنم، قبل اینکه شام بخوره اول اونو حموم کرد

منم خیلی ازش تشکر کردم. بعد شام هم گفتم این توجه هات خیلی برام با ارزشه

اونم بادی به غبغب انداخت گفت وظیفمه ☺

در کل منظور از آرایش این نیست گریم کنید

در حد خط چشم و رژ و ضد افتاب

2738
آدم خسیس پول نمیده واسه سیستم ماشین پس خوشحال باش که خسیس نیست این یه مورد خوب وقت دعوا به اوج رسی ...

چقدر حرفاتون و جمله هاتون به دل میشینه

من واقعا لذت بردم و همه ی نکات رو تو زندگیم استفاده میکنم

ممنونم وقت میزارین 

منم قبلا شوهرم چیزی میخرید یه تشکرم نمیکردم

میگفتم خب وظیفشه باید بخره

ولی الان فقط به به چه چه

حتی دخترمم مثل خودم شده 

همین تشکر کردن ها کلی تو زندگی زناشویی تاثیر داره 

درسته حق با شماست  ولی تو زندگیه من وضع جوری شدم بود که من همیشه شلخته بودم حتی شونه نمیزدم ب ...

در هر حال خوشحالم برات داشتم چای می‌خوردم بهت فک کردم و گفتم چقدر خوب ک ب عنوان ی مادر جوان الان ب این نوع برخورد و‌نوع نگاه رسیده چقدر رو کیفیت زندگی بچه ات  و آینده اش عالیه  خوشبخت باشی 😍😍😍😍

در هر حال خوشحالم برات داشتم چای می‌خوردم بهت فک کردم و گفتم چقدر خوب ک ب عنوان ی مادر جوان الان ب ا ...

خیلی ممنونم ازت 

من با این تاپیک روحیم حتی بهتر از قبل شده 

خوشحالم و دلم میخواد همه شاد باشن و راضی از زندگی

نوش جونتون 🌹

خیلی ممنونم ازت  من با این تاپیک روحیم حتی بهتر از قبل شده  خوشحالم و دلم میخواد همه شاد ...

ممنون گلم   خدا رو شکر 😘😘😘

چرا عزیزم مشکلت دقیقا چیه ؟ چی بیشتر نا امیدت میکنه ؟ 

چونکه شوهرم هرکاری میکنم مثل قبل نمیشه حتی زشتش تو عکس گرفتن عوض شده 

چون محبت نمیکنه 

وقتی میبینم من اینهمه براش انرژی میذارم ولی اون محبتایی که قبلا خرج من میکرد خرج خانوادش میکنه کلا انگیزمو از دست میدم

2706