2737
2739
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1319159 بازدید | 33785 پست

سلام لطفا به من کمک کنين بچم يک ماه داره و توي اين يک ماه شايد دو سه روز با شوهرم قهر نبودم همش دعوا داريم و خيلي رفيق باز شده همش دلش ميخواد با رفيقاش بيرون باشه احساس ميکنم ازم فراريه نميخواد پيشم باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها واقعا وقتایی ک شوهرتون الکی ب یه چی گیر میده چیکار میکنید من حتی سکوتم ک میکنم ول نمیکنه میگه یالا جواب بده دیگه چرا لال شدی اگه سکوت کنم قهر میکنه اگه جواب بدم بحث میشه

2731

سلام خانوما. من تو ی تایپیک از همین نی نی سایت این دستورو دیدم خوشحال میشم اگه استفاده کنید و کمک کنه زندگیتون شیرین بشه.

سوره مزمل رو سه بار بخونی به آب و بدمی بعد یکبار سوره یس رو هم به همون آب بخونی و بهر مبین که رسیدی تو آب فوت کنی و تو شربت یا آب بدید بخوره خودتونم بخورین حداقل چهل روز.

اون خانمی که انجام داده بودن از نتیجه فوق العاده راضی بودن

بچه ها واقعا وقتایی ک شوهرتون الکی ب یه چی گیر میده چیکار میکنید من حتی سکوتم ک میکنم ول نمیکنه میگه ...

دقیقا سکوت کنم بزورررروهدارم میکنه بگم.نگم تهدید میکنه میگه نگی خودت میدونی اگه نگم ک میگه باشه خودت خواستی میره قهرمیکنه.گاهی میگم باشه ولی نبایدقهرکنی بری توقیافه بعدمیگم.

اگه الماس هم باشی...یه تیکه روتاجمی😍🤩
2738
2706