2733
2734
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1319572 بازدید | 33785 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام نمیدونم چرا سر چیزای الکی دعوا های خ بزرگ میکنیم هر چی فکر میکنم دلیلشو پیدا نمیکنم خ بد شده زندگیم به خاطر همین مسایل شوهرم ازم داره فاصله میگیره رومون از هم باز شده و... نمیدونم باید چیکار کنم مشاوره هم رفتیم فقط یه هفته تاثیر داره... 

کاش آدم ها فقط اجازه داشتند یه چهره داشته باشند... 
سلام نمیدونم چرا سر چیزای الکی دعوا های خ بزرگ میکنیم هر چی فکر میکنم دلیلشو پیدا نمیکنم خ بد شده زن ...

س.عزیزم منم چندوقته هنینجوریم سرچیزای خییلی کوچیک قهرمیکنیم .ولی الان دارم سعی میکنم کاری نکتم ک باعث قهربشه .سعی کن کاری نکنی ک زمینه قهروفراهم‌کتی نقطه ضعف دسته شوهرت نده  

اگه الماس هم باشی...یه تیکه روتاجمی😍🤩
2738
احساس میکنم خ بی عرضم که نتونستم شوهرمو جذب خودم کنم 

اتفاقا منم چندوقته توفکر جدبشم.فقط باید بگی چشم تحسینش کنی هرروز بهش میام عاشقونه بدی یه هفته بهش محبت کن هرروز زنگ بزن دلبری کن وقتی میادخونه لباسای خوشگل بپوش براش چایی بیار ماساژش بده هرکاری ک دوسداره انجام بده .بعدبعدیه هفته دیگه اینکارونکن بیشترمثلا جلوش بخودت برس مثلا وقتی خونس بروحموم بعد جلوش لباسشتوعوض کن مثلا توتواتاقی اون بیرون دراتاقونبندبزاربازباشه حوری ک دیدداشته باشه 

اتفاقا منم چندوقته توفکر جدبشم.فقط باید بگی چشم تحسینش کنی هرروز بهش میام عاشقونه بدی یه هفته بهش مح ...

تو خونه خ به خودم میرسم شاید یکی از دلیلاییکه هنوز جدا نشدیم رصایت جنسیشه ولی من نمیتونم هر چی میگه بگم چشم مشکلم همین میگه من هر چیزی میگم تو باید مخالفت کنی یه بار نشد من چیزی بگم تو بگی باشه 

اتفاقا منم چندوقته توفکر جدبشم.فقط باید بگی چشم تحسینش کنی هرروز بهش میام عاشقونه بدی یه هفته بهش مح ...

میخای جدا بشی؟ 

تو خونه خ به خودم میرسم شاید یکی از دلیلاییکه هنوز جدا نشدیم رصایت جنسیشه ولی من نمیتونم هر چی میگه ...

دقیقا شوهره منم چندروزه سرش توگوشیشع دلیلشومیمرسم‌میگه پروشدی ازبس محبت دیدی منظورش اینه ک خرفشوگوش نمیدم.ولی دیشب حرفشو گوش کردموسکوت کردم بخداخیلی مهربون شده بود شامم درس کرد هی قربون صدقم میرف جلوپدرش اینا.تواگه مث من درگیرغرورت نیستی هرچییییییی شوهرت میگه بگووو چشممممممم بخداب ضررتونیس ب نفعه خودته اتفاقا چندبارامتحان کنی میبینی 😍برنانه بزار این هفته بایدهرجی گف بگم‌چشم نزارشوهرت ازت دورشه

نمی‌توان هر کاری میکنم دلیلی نمیبینم چون من زنم و اون مرد هر چی گفت بگم چشم نمیخام شوهر ذلیل باشم حس میکنم اینجوری اراده ای تو زندگیم ندارم اون داره میجنگه منم دارم میجنگم ولی میدونم آخر این جنگ برای هردومون باخت 

2706