2733
2739
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1319157 بازدید | 33785 پست
3 سال نامزدی !!!! بازم با هم بحث دارید ؟ پس وای بحال وقتیکه عقد و عروسی کنید .... تجربه ثابت کرده ا ...

نه من دیگ تصمیم خودمو گرفتم میخوام بهم بزنم اصن ازالان شکنجه روحی بده خدا ب دادم توزندگی برسه مرسی از راهنماییت ولی دیگ تحمل ندارم حالم ازش بهم میخوره

متعهد=متاهل به=>B خانوم آقاییم😁❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
 دارم ميخونم جالبه خودم اينكارا رو اوايل انجام ميدادم اما بعد از بچه دار شدنم نه!!!

به نظر شاید ساده بیان ولی اصل مطلب اینه که هر کاری میکنی برای دل خودت باشی توی قید و بند بقبه نباشی

عزت نفس خودتو ببری بالا خودت همیشه ارجع باشی

نمیگم خود خواه باشیااا(که بعضی مواقع ام خوبه که باشی)

ولی خوتو فدایی همه نکن خودتو فراموش نکن این جوری میشه که دوباره همه چیز اوکی میشه شوهرت میشه همونی که روزای اول دیدی چون تو شدی همون دختر روزهای اول

گفتم بهتا اصلاااا برای جلب نظر شوهرت این کارارو نکن چون نتیجه نمیبینی و اگر نبینی زود خسته میشی ولی وقتی برای حال دل خودت باشه تا میتونی انرژی میزاری و صد البته انرژی ام میگیری🤗🤗

دارم ميخونم جالبه خودم اينكارا رو اوايل انجام ميدادم اما بعد از بچه دار شدنم نه!!!

همین دیگه خودمون خودمونو فراموش میکنیم بعد چه انتظاری از بقیه هست اینقدرررررر احترام به خودت باید بچه ملکه ی ذهنت که بقیه ام به این باور برسن که تو ملکه ای🤗🤗

2706