2737
2739

خانم ها یکه در روز های اول بارداری طرف چب زیر دل درد داشتن یا که دارن جنسیت نی نی شانه میتوانم حدس بزنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من همه چیزم مثل دختره فقط سونو میگه پسر  

باورم نمیشد دوباره بیستو هشت هفته پرسیدم  دکتر بهم گفت  هنوز که پسره  

جنسیت به هیچ علامت و نشونه ای نیست فقط و فقط سونو معتبر اونم تو هفته هیجده به بالا

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر
2738
من همه چیزم مثل دختره فقط سونو میگه پسر   باورم نمیشد دوباره بیستو هشت هفته پرسیدم  دکتر ...

الهی چ بامزه گفته هنو ک پسره

تا دهان مفت و گوش ها مفت اند... پشتمان حرف مفت بسیار است !
بلی اگر طرف راست زیر دل درد باشه جنسیت پسره واگر چب باشه دختر برای خیلی ها درست بوده تا اکنون 

منم جفتم رو قدامیه  تو قدامی ها میگن دختر ولی مال نیست   به این چیزا ربط نداره خیالت راحت  فقط سونو

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر
الهی چ بامزه گفته هنو ک پسره

اره خودمم خنده شدم   

2706