2733
2739

تل پلاس نصب کن با ف ی لتر ش کن برو کد میده 

خداحافظ☕ واسه اینکه💙                                                   نبندی☕ دل به رویاها🖤                                                             بدونی☕ بی تو🍂و با تو🍃                                                        همینه☕ رسم این دنیا🥀

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
همینکارو میکنم سایت باز نمیشه بازم

حتما فی لتر شکن ای پی مسدود شده یکی دیگه نصب کن

خداحافظ☕ واسه اینکه💙                                                   نبندی☕ دل به رویاها🖤                                                             بدونی☕ بی تو🍂و با تو🍃                                                        همینه☕ رسم این دنیا🥀
2738
نداد بازم

از گوگل پلی te leg ram russian دان کن ولی بازم فی لتر ش کن لازمه کد میده پلاس من همین چند روز پیش نصب کردم کد اومد واسم