2733
2734
عنوان

لطفا یکم رهنماییم کنین 😟

96 بازدید | 14 پست

امروز رفتم دکتر بخاطر سونو البته هفته هفتمم هست 

وقتی سونو انجام داد گفت مطمعنی ک باردار هستی گفتم اره چطور مگه 

میگه من اصن نمیتونم کیسه یا جنین ره بیبینم حله برو یکبار دگه معاینه ادرار انجام بده منم انجام دادم مثبت بود 

گفت فردا بیا یه اسکن دگه میکنیم معلوم شه ک ایا بارداری خارج از رحمی ک نداری 

خب حالا نمیدونم از اینکه دیده نشد ایا امکان این هستش ک بارداری خارج از رحم باشه؟ اگه هست تو همین اسکن امکان دیدنش نبود ایا 

اصن تو این موردات معلومات ندارم لطفا جوابمو بدین😟😟

سونوی واژینال باید نشون میداد  واژینال بود؟

نه التراسوند بود 

اصن فقط یه سونوی عادی بود همونی همه انجام میدن ولی برا من گفت  نتونستم بیبینمش فردا دوباره معاینه میکنم بیبینم خارج از رحم اس یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بتا چند بود؟

منم ‌والا نمیدونم

فقط میدونم تیتر بتا باید بالای ۱۵۰۰ باشه فکر کنم ک سونو شکمی رو بشه داد

یه صلوات برای سلامتی امام زمان و یه صلوات برای یه زایمان زودتر و راحت.ممنون خواهرا 
2728

[QUOTE=76506791]بتا چند بود؟ منم ‌والا نمیدونم فقط میدونم تیتر بتا باید بالای ۱۵۰۰ باشه فکر کنم ک سونو شکمی رو بشه ...[/

نمیدونم  اینجا بتا و این چیزا رو نمیگن شاید براتون عجیب باشه ولی واقعت همینه شما همش برا اینکه بدونین باردارین یا نه با معاینه بتا مشخص میکنین ولی من اصن تا حال نمیدونم بتا چیه چون اینجا فقط میگن یه معاینه ادراری انجام بده و تمام مثبت و منفی جواب میدن بس 😭

بتا چند بود؟ منم ‌والا نمیدونم فقط میدونم تیتر بتا باید بالای ۱۵۰۰ باشه فکر کنم ک سونو شکمی رو بشه ...

یعنی چون شاید بتا کم بوده تو سونو نتونسته بیبینه؟ 

عزیطم من دو بار سقط داشتم هفته ی ۶ و ۷ 

بعد سقطم دکتر باهام دعدا کرد ک تو اصلا حامله نبودی !! منم گفتم دو سری ازمایش خون نشون داده یعنی چی نیستم ! 

انقد عذاب کشیدم 

ایشالله چیزی نیس نگران نباش 

یعنی چون شاید بتا کم بوده تو سونو نتونسته بیبینه؟ 

اره ببین بعضی ازمایشگاهها فقط جواب مثبت و منفی میدن. بعضیا به خودشون زحمت میدم عدد میزنن. من عدد زده بود ک پایین بود هنوز روز موعدم

بعد پنج شنبه بود متخصص نبود. منو ترسوندن رفتم سونو دادم. گفت خانم شما معلوم نیست هنوز بارداری یا نه. فقط دیواره رحم ضخیم هست ک اونم بخاطر این بود پریود نشده بودم. گفت باید هورمون بتا بره بالا و رنج خاصی ک رسید توی سونوی شکمی معلوم میشه کیسه و جنین و اینا

و راستم میگفت.  حدود ۳ هفته بعد به تشخیص دکتر رفتم سونو قلب و الحمدلله جنین دیده شد

یه صلوات برای سلامتی امام زمان و یه صلوات برای یه زایمان زودتر و راحت.ممنون خواهرا 
2738

راستی برو تو نت و هورمون بتا رو بشناس

هورمون بتا رو با ازمایش خون انجام میدن و عدد داره

بالای ۱۰ باشه احتمال باردازی هست

پایین ۱۰ باشه اصلا حامله نیست

بالای ۲۵ باشه ک دیگه حامله ست و باید ببینه حاملگی سالمی داره یا نه

نه التراسوند بود  اصن فقط یه سونوی عادی بود همونی همه انجام میدن ولی برا من گفت  نتونستم ...

عزیزم اخه برای خود من تو هفته ۷ فقط سونوی واژینال نشون داد

نگران نباش انشاالله صدای قلبشم میشنوی

دختر نازم غافلگیرمون کرد و بیست روز جلوتر تشریف فرما شد☺️
اره ببین بعضی ازمایشگاهها فقط جواب مثبت و منفی میدن. بعضیا به خودشون زحمت میدم عدد میزنن. من عدد زده ...

وااای خدارو شکر خیالم راحت شد 

ممنون عزیزم بابت جوابت 

خیلی استرس دارم نکنه خارج رحمی باشه 

عزیزم اخه برای خود من تو هفته ۷ فقط سونوی واژینال نشون داد نگران نباش انشاالله صدای قلبشم میشنوی

از سونوی واژینال خیلی میترسم خدارو شکر اینجا سونوی واژینال نمیکنن فقط التراسوند برا بچه اولم هیچگاهی نگفت باید سونوی واژینال انجام بدم 

تو هم بارداری عزیزم انشاالله به سلامتی تو آغوشت بگیریش 

وااای خدارو شکر خیالم راحت شد  ممنون عزیزم بابت جوابت  خیلی استرس دارم نکنه خارج رحمی با ...

توکلت بخدا باشه

منم اولش نگران بودم ولی توکل بخدا کن. و بخودش بسپر

اروم میشی

ان شاءالله همه جی خوب باشه

از سونوی واژینال خیلی میترسم خدارو شکر اینجا سونوی واژینال نمیکنن فقط التراسوند برا بچه اولم هیچگاهی ...

نه من حتی غربالگری اولمم واژینال بود

مرسی عزیزم خدا بچتو حفظ کنه و انشاالله که ایندفعه هم بارداری❤️

دختر نازم غافلگیرمون کرد و بیست روز جلوتر تشریف فرما شد☺️
2706