2733
2734
عنوان

بچه ها کسی طلاق گرفته یه لحظه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 414 بازدید | 59 پست

سه روز طول میگشه اگه دو طرف راضی باشن 

اول میری کارای محضر و دادخاست توافقی مینویسین میفرسته پیش قاضی دادگاه از اونجام باید بری ازمایش خون 

از اونجا هم مشاور بعدش میبری پیش قاضی حکمو امضا میکنه و تمام 

میشه برام صلوات بفرستین 🙏🙏🙏دوتا سقط داشتم الان سومی باردارم گفتن هماتوم دارم 😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نبابا وکیل نمیخاد.بشینید تو یه برگه باهم بنویسید که مثلا مهریه را بخشیدی و پاینشم دو نفر بجز خودت و ...

عقدم باشن اینقد زود تموم نمیشه

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊

وای نمیتونم نپرسم آخه چرا  

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2731

نه ۸ ۹ ماه نمیشع دختر خاله من عروسی کرده بود..یه ریش سفید اومد واسشون نوشت برگه رو برد دادگاه و خودش افتاد دنبال کارا دوهفته ای تموم شد

واسه سلامتی بچم لطفا یه صلوات بفرستید ....اللهم عجل لولیک الفرج
اگه توافقی نشع پس چقدر طول میکشه

من اوایل توافقی نبود یه سال دادگاه طول کشید اخرش با پا در میونی ریش سفیدا توافقی در عرض سه چهار روز تم‌م شد 

2740
وکیل چیکار میکنه مپه

وکیل از صفر تاصد کارشو بلده  دادگاه اگه وکیل بره  زودتر کارت راه میوفته  

البته هزینه داره  

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
ینی سه روزه طول میکشه امروز من دادخاست دادم ثبتشم کردم حالا چی میشه

همسرت راضیه به طلاق ؟؟؟سر مهریه توافق کردین ؟؟؟

عقدم باشن اینقد زود تموم نمیشه

والا دو سه سال پیش دقیقن همین موقع ها مال دختر همسایمون دو سه روزه تموم شد..چون حتی یه ریالم نگرفت..پزشک قانونیم چون باکره بود نرفت..فقط مشاوره لفت داد

واسه سلامتی بچم لطفا یه صلوات بفرستید ....اللهم عجل لولیک الفرج
چرا اماراشتباه میدی

نه اشتباه ندادم  خودمم همین بودم با وکیل ۴روزه تموم شد کارم

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2706